Първите дрешки на бебо!

  • 1 143
  • 28
Здравейте мамета!
Днес с голям кеф купих първите дрешки на бебето и тук в офиса ги показвам и две от колежките ми, които имат деца започнаха да ми говорят:
ООО ама то ако се роди по-голямо може изобщо да не му станат, а те са бодита 50 - 59. И ми стана много неприятно. Сега само за това мисля, и се чудя дали да не ги сменя с по-големи.
Объркаха ме... Не трябваше да ми казват така.  Weary
bash Не трябваше ....
Вие бихте ли се подразнили от подобно нещо или пак се дължи на хормоните! newsm78
Виж целия пост
# 1
Ти отсега като ще се ядосваш и връзваш на хората.... Naughty
Виж целия пост
# 2
хайде стига си мислила за такива глупости!Дори да не станат ще ги смениш-не е болка за умиране.Давай по-спокойно и се радвай на свободни дни! Hug
Виж целия пост
# 3
Не се тревожи излишни и не обръщай внимание на хорските приказки! Радвай се на дрешките и си мисли само приятни неща - как ще обличаш с тях малкото човече - например!
Аз също бих се подразнила от такива изявления - вероятно се дължи на хормоните - но в никой случай не си ги слагай на сърцето!
Усмихвай се и пропускай подобни забележки!

Леко бременеене! newsm51
Виж целия пост
# 4
Ами като не станат ги запазваш за следващото бебе и готово  Simple Smile Първият ми син се роди едричък и доста дрешки така и не му станаха, но сега пък ги ползвах за малкия.
Виж целия пост
# 5
Е, ако са 50-59 (или имаш предвид 50-56) трябва да ти кажа, че това е най-масовия първи размер. Не им се впрегай и помни, че сега си просто много чувствителна и е възможно жените просто да коментират, за да ти дадат по-добър съвет.

Моят съвет е 4-5 бодита 50-56 и 4-5 от следващия (56-62). същото важи и за другите видове дрешки - гащеризончета, к-ктчета от 2 части и така....
Виж целия пост
# 6
Е, ако са 50-59 (или имаш предвид 50-56) трябва да ти кажа, че това е най-масовия първи размер. Не им се впрегай и помни, че сега си просто много чувствителна и е възможно жените просто да коментират, за да ти дадат по-добър съвет.

Моят съвет е 4-5 бодита 50-56 и 4-5 от следващия (56-62). същото важи и за другите видове дрешки - гащеризончета, к-ктчета от 2 части и така....
Peace
Виж целия пост
# 7
не се дразни. може да са ти го казали дружелюбно. аз от сина ми имам поне 5-6комплекта дрехи, които въобще не му станаха. комплекта за изписване не му стана. той се роди по-голям 4.100кг. в магазините не ги обясняват тези неща. те гледат да си продадат дрехите. ако са ви малки още на първият месец ще отидете за по-големи. прецени дали детето ти се очаква да е голямо. например аз можех да го предвидя- и аз и мъжа ми сме били големи бебета. докторката каза, че бебето ще е голямо. но аз имах желание за онези миниатюрни дрешки....
прецени си дали искаш мини размера дрехи, дали детето ще е нормално на размери, но не се ядосвай. покупката на дрехи може само да те радва
Виж целия пост
# 8
още колко "съвети " ще има да получаваш и колко "учители" ще те поучават.............. Не се впрягай - ти си майката и се доверявай единствено на себе си. На моя син до петия месец му ставаха първите бодита , които май също бяха този размер. Но това няма значение , не се ядосвай!
Виж целия пост
# 9
наистина малко тъпо или да го кажем по друг начин - нетактично са се изказали, ама тъкмо можеш да си направиш някои полезни за в бъдеще изводи Crazy и съответно да не се връзваш излишно. като например, че всички наоколо по неизвестни причини са убедени, че всичко, което се отнася за твоето бебе е тяхна работа и непременно трябва да те посъветват каквото знаят от ограничения им опит, и задължително са убедени, че техният опит е универсален smile3538 и разбира се винаги те съветват толкова доброжелателно, че не върви да им се разсърдиш.  Tired ..абе с други думи си търсят забавление хората... просто ще си знаеш повече да не се впечатляваш, защото такива коментари тепърва започват Twisted Evil а и наистина хормоните също пречат да се реагира подобаващо..
малка е вероятността да не станат бодитата, повечето бебета се раждат 50-52 см +-. ама и да не станат какво от това? аз например повечето дрешки на беба, както и играчките ги купувам защото на мен ми харесват. Laughing а този размер си ги носеше до 4 месец. Peace
Виж целия пост
# 10
Тепърва има да те поучават, свиркай си и хич да не ти пука  Whistling Като не му станат си ги прибери за второто или за спомен  Hug
Виж целия пост
# 11
Аз пък като пазарувах за бебчо и всичко ми се струваше много мъничко и все вземах по-големия размер и като се роди се оказа, че всичко му е голямо и имам само 2-3 дрешки, които са му по размер ooooh!Та се наложи отново да се ходи на пазар Mr. Green Дори има една блузка, която съм му купила преди да се роди и още му е голяма Crazy
Така че, споко! Не се кахъри за дребни неща! Да ти е живо и здраво бебчето baby_neutralЛеко раждане, а пък другото го има в магазина Hug
Виж целия пост
# 12
И аз се интересувам живо от темата, тези дни ми предстоят покупките. Няма да ги показвам на никого, че от "разбирачи" вече ми е писнало. Всеки си дава съветите като мисли, че е за добро, но на обърканите в 9 месец мами така само пречат!
Виж целия пост
# 13
Ще му станат! Ако това стане, ако онова... Crazy Нали знаеш "Ако" е царица на предположенията! Wink
Виж целия пост
# 14
Kity ,ако колежките ти са "много компетентни" и са ти го казали от завист,може би затова си се вързала.Аз и без да съм била бременна много съм се засягала от нечии леки подмятания за различни неща.Обърни гръб и забрави.
Но сериозно...можеш да си пазиш дрешките с етикети и ако помниш от къде си ги купила,може после да помолиш да ти ги заменят ако се наложи!
Не се притеснявай и не им обръщай внимание на всички недоброжелатели! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия