Как се запознахте с настоящия ви

  • 6 231
  • 149
Е как се запознахте с настоящия ви партньор

Виж целия пост
# 1
Ами бях с една приятелка, прибирахме се от дискотека, а след мен като кученце вървеше екс приятеля ми, от когото много исках да се отърва. Но той явно нямаше такива намерения. Обаче мина един познат на моята приятелка и тя го стопира. Той ни взе и ни върна обратно в дискотеката. На мен ми беше все едно къде ще отидем, само да се отърва от навлека. Та този неин познат, в последствие стана мой приятел, после гадже и накрая съпруг. Joy 
Виж целия пост
# 2
Много банално-Запозна ни общ приятел Simple Smile
Виж целия пост
# 3
На улицата. Бях с две приятелки и се срещнахме в центъра на града с приятеля на едната от тях. До него вървеше сегашният ми съпруг. Решихме да отидем на дискотека всички и...после отидохме на гости на Него и...там се целунахме за първи път. Не ми се беше случвало да се целувам така още на същия ден от запознанството.
Виж целия пост
# 4
Ами, запознаха ни. Една негова съседка, която е и наша семейна приятелка.
Виж целия пост
# 5
Ами бяхме в едно училище.Той беше от големите,аз съответно...Един час по английски трябваше да се преместим в някакъв друг кабинет и да слушаме лекция на един от американците/ имахме ги за учители/ та аз се оказах до едни симпатични батковци..единият от които прояви доста внимание към мен Wink
И така вече 11 години ме обгрижва.. Laughing
Виж целия пост
# 6
Той работеше в Зимния дворец, а аз ходех там на кънки. Имахме свалка с един негов колега и покрай тази история се запознахме. След време ми призна, че се влюбил в мен от пръв поглед.
Виж целия пост
# 7
 На работа. Той дойде 3 години, след моето постъпване там. И след едно банкетче.., дискотека и ... Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Пламъка се запали на държавният ни стаж в една болница JoyА учехме в съседни класове в гимназията,но дори не съм говорила с него.После университет в различни градове и накрая на образованието се засякахме на стаж и взехме,че се заплеснахме взаимно  bouquetаТа и  до днес сме си заплеси Joy
Виж целия пост
# 9
Аз живеех на квартира в съседен на техния блок.Една вечер излязохме на дискотека голяма компания и той беше там.  loveuuu Heart Eyes  Kissing HeartИ така вече почти 6 години.
Виж целия пост
# 10
Запознахме се точно преди две години! Точно на тази дата- 12.09.2004. Точно след една година се и оженихме (22.09.2005 год.)  Laughing
Към 20.30ч. пристигнах на вилата на тогавашното гадже на моята приятелка (и сега вече неин съпруг), който празнуваше рождения си ден. Имаше караоке уредба и аз понеже много обичам да пея като грабнах микрофона и забравих да го оставя цялата вечер. Преди това много прилежно си бях оправила леглото в стаята, в която ми беше отредено да спя. Със сегашния ми съпруг се мернахме още в началото, а и честно да си призная пред вас аз си го бях харесала още преди той изобщо да подозира за съществуването ми, та само изчаквах удобния момент. Цяла вечер имаше пеенки и танци и накрая решихме да си направим нощно къпане в басейна! Като отидох в стаята да се преоблека той се беше "паркирал" върху моите чаршафи, погледна ме и най-безцеремонно каза:"незнам ти къде ще спиш, ама аз смятам да съм тук". На сутринта ме пита с какво съм си перяла чаршафите и къде живея да дойде да си остави да му изпера неговите, че много му харесал аромата им. Та така се започнааа  Party Ама не си мислете, че нещо се случи въпросната вечер. Просто от там се "флиртосахме" newsm62
Виж целия пост
# 11
Моя приятелка е негова колежка и тя ни запозна ! 
Виж целия пост
# 12
 живеехме в един и същи блок в студентски град. негова колежка ми беше съквартирантка, покани ме на парти в тяхната стая и....останалото е история  Joy
Виж целия пост
# 13
Ами той се нанесе в съседния вход на нашия блок и след известно време се запознахме.
Виж целия пост
# 14
Запознахме се по Интернет.  След няколкомесечно здраво чатене, решихме да се видим на живо и оттогава не сме се разделяли. Оженихме се на следващата година  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия