Мислите ли,че е редно....

  • 1 384
  • 24
Вие как бихте постъпили?
Мислите ли,че е редно да отида утре при директорката и да поискам малкия да остане цял ден на яслата.
Днес му е втория ден и го взимам на обяд,защото лелките искат да продължим така докато се адаптира.Но днес след като го прибрах,цял слетобяд плака и само повтаряше ''деца-деца''.

Моля ви кажете ми как да постъпя?
Виж целия пост
# 1
Аз смятам,че си напълно в правото си да говориш с директорката.Лично аз обаче първо бих поговорила с учителката на групата.Обясни и защо смяташ,че детето се чувства добре в групата и плаче за дечицата.
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Мисля, че можеш да им разкажеш как е плакал за децата и да ги помолиш да го оставят вече да спи там. Невярвам да ти откажат след  като явно бързо се е адаптирал.
Виж целия пост
# 3
Ох,незнам ooooh!
Днес говорих с едната лелка,4е утре мога да закаснея малко/половин-един 4ас/,а тя ми отвърна да не ходя след 12.Т.е. до 12 да съм си го взела #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Щом детето иска да останене- говори с дирикторката и сподели, че според теб детето е готово да остане цял ден. Повечето деца не искат да стоят. А при вас щом е обратното само можеш да се радваш.
Виж целия пост
# 5
Ох,незнам ooooh!
Днес говорих с едната лелка,4е утре мога да закаснея малко/половин-един 4ас/,а тя ми отвърна да не ходя след 12.Т.е. до 12 да съм си го взела #Cussing out
Не дават да се закъснява, защото след обяда ги слагат да спят. И трябва да го вземеш или след като се наобядва или направо след следобедната закуска. Ако говориш направо с директорката лелките може да се засегнат. По-добре кажи директно на тях, че искаш детето да остане да спи там, защото като си тръгне плаче за децата.
Виж целия пост
# 6
Ох,незнам ooooh!
Днес говорих с едната лелка,4е утре мога да закаснея малко/половин-един 4ас/,а тя ми отвърна да не ходя след 12.Т.е. до 12 да съм си го взела #Cussing out
Не дават да се закъснява, защото след обяда ги слагат да спят. И трябва да го вземеш или след като се наобядва или направо след следобедната закуска. Ако говориш направо с директорката лелките може да се засегнат. По-добре кажи директно на тях, че искаш детето да остане да спи там, защото като си тръгне плаче за децата.

Ами казала го е-  аз няма какво да добавя! Много се радвам, че толкова бързо детето се е адаптирало. Успех!
Виж целия пост
# 7
  Чудесно, че детето се социализира толкова добре..Аз бих помолила директорката, да остава и следобяда!
Виж целия пост
# 8
Не зная защо още се практикува тази практика да се взимат децата на обяд. По-принцип не е хубаво, защото те свикват с това и след известно време седят на вратата на обяд и чакат да дойдат да ги вземат. Ако питаш мен - просто не ходи изобщо да го взимаш детето, а им го остави там. Никой няма право да ти каже кога да ходиш да го взимаш, те са на работа от 7 до 19 часа, така че........
Виж целия пост
# 9
Бясна съм #Cussing out
В размисли да си спра детето от яслата,заради тапите му крави.
Помолих да го оставят цял ден,поради при4ината която ви казах.Отговорът бе-НЕ МОЖЕ,ТАКАВА НИ Е ПРАКТИКАТА.КАКВО КАТО ВИ РЕВЕ У ВАС,АМИ ТУК ЛИ ДА РЕВЕ НА ВСИЧКИ.
Идеше ми да я хвана оная и да омета с нея коридора,а моя мъж понеже му падна пердето излезе извън сградата.Обясних още веднъж,4е невиждам какъв е проблема.Разбирам да пла4е когато е там,а той бил кротък по думите им.Ами тогава какъв е проблема?

Имам ли право,да пойскам от директорката да го премести в другата група?Там поне имам позната лелка.
Другия вариант е в краен слу4ай-Мога ли сега да го преместя в друга ясла?

Моля ви искам да ви,4уя мненията до обяд,защото няма да оставя нещата така?Явно ще си променят и отношението към детето CryА как искам да разбира и да говори,та да ми докладва какво правят там #Cussing out
Виж целия пост
# 10
А как искам да разбира и да говори,та да ми докладва какво правят там #Cussing out
От снаха ми знам, че дори и да говорят, децата често си измислят на тази възраст и лесно може да те подведе... да ходиш да се разправяш за неслучили се неща  Rolling Eyes
Иначе съм съгласна с теб, че са КРАВИ!  Peace
Моето мнение е да не си създаваш излишни проблеми и първо да видиш дали ще си променят отношението към него (то ще си проличи от настроението му когато го прибирате). Ако тогава прецениш, че нещата не са добре- иди говори с директорката
Това е моето мнение, Успех  Hug
:
Виж целия пост
# 11
Вярно е и това,4е си измислят.
Но,ако и днес ги го взема с пълен пампер и акото му се е лепнало на задника,понеже не е от преди малко-ще ги попитам какво правят и каква им е работата?
Още днес ще посетя директорката-да говоря да остава цял ден.Какви са те,та да ми казват,4е не може.И 4е такава им била практиката #Cussing outЩом иска детето с децата,ами ще стой по цял ден,мисля,4е затова ги пращаме на ясла PeaceА,ако им бях казала,4е се връщам на работа,пак ли ще ми го връ4ват на обяд newsm78
Виж целия пост
# 12
Нямат право да ти отказват,бъди по-настоятелна и си дръж на твоето! Peace  bouquet
Виж целия пост
# 13
Нямат право да ти отказват,бъди по-настоятелна и си дръж на твоето! Peace  bouquet

Така и ще направя PeaceНяма да позволя на някакви си лелки,да ме разиграват.Много ми е интересно,ако ства въпрос за тяхните вну4ета или деца,дали ще си ги пращат в къщи на обяд newsm78
Виж целия пост
# 14
Но,ако и днес ги го взема с пълен пампер и акото му се е лепнало на задника,понеже не е от преди малко-ще ги попитам какво правят и каква им е работата?
#Crazy #Crazy
Ама как ще го оставят така, ще му се зачерви и обрине дупето!!! Twisted Evil
Аз като го вземам ми дават отчет за смяната на памперсите, какво е ял, колко вода е пил... всичко!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия