Занимания за деца в Младост/Сф/ и района?

  • 2 133
  • 12
Искам да запиша дъщеря си да се занимава с нещо - спорт някакъв и/или пеене. Може и нещо друго да е. Предпочитам да е в района на Младост, но бих се разходила и до близките квартали или центъра ако си заслужава. Моля, давайте идеи и адреси за всякакви занимания за деца на 3-4 години  bouquet
Също така ако някой има телефона на Центъра за работа с деца, моля да го сподели Hug. А те дали имат филиал в Младост?
Виж целия пост
# 1
побут Embarassed
Виж целия пост
# 2
http://oksinia-bg.com/kidcenter6.html
Виж целия пост
# 3
Благодаря!  bouquet

За тези които ги вълнува същия въпрос:
в кино Арена/Мл4/, детски кът имат следната програма:
понеделник: английски(до края на месеца обаче няма да има),
вторник и четвъртък театър
сряда и петък танци(танцова школа Нюанс)
Всички занимания са по 2 часа (от 18 до 20 часа) и всяко от тях е 7 лв.
Отделно от това езикова школа Оксиния има и в Младост 1 и в Младост 3.
За сега това открих, дано съм помогнала на някой.
Виж целия пост
# 4
В Младост 1 на ул.Йерусалим има Британика, срещу читалището на Младост 1 има Училище Европа, в Младост 2 има училище за Европа, а някъде в Младост 3 има Фарос. В Дема на 43 блок има тенис, айкидо в един от новите блокове след РУМ- а, в 128 мо училище има художествена /или там някаква друга/ гимнастика, в 39 училище има карате. Дано да съм била полезна на някой.
Виж целия пост
# 5
... В Дема на 43 блок има тенис, айкидо ....

Веднага проверих за айкидо, защото искам да запиша малката, но се оказа, че има занимания по карате.

Дано някой даде инфо за айкидо... Praynig
Виж целия пост
# 6
Искам да запиша дъщеря си да се занимава с нещо - спорт някакъв и/или пеене. Може и нещо друго да е. Предпочитам да е в района на Младост, но бих се разходила и до близките квартали или центъра ако си заслужава. Моля, давайте идеи и адреси за всякакви занимания за деца на 3-4 години  bouquet
Също така ако някой има телефона на Центъра за работа с деца, моля да го сподели Hug. А те дали имат филиал в Младост?

Виж също и Абагар - www.abagar.info
Виж целия пост
# 7
Акулска стръв, благодаря!
Ще проверя за художествента гимнастика в 128-мо у-ще.
Виж целия пост
# 8
... В Дема на 43 блок има тенис, айкидо ....

Веднага проверих за айкидо, защото искам да запиша малката, но се оказа, че има занимания по карате.

Дано някой даде инфо за айкидо... Praynig

Айкидо :
http://chowa.hit.bg/

Виж целия пост
# 9
Заинтересувах се от айкидото в Младост 2, защото ние живеем много близо, а синът ми иска да тренира нещо. На сайта, обаче, нямаше цени. Ще съм благодарна, ако някой има представа колко се заплаща на месец, да пише. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
модерен балет,с каките от балет Дива-в кино младост, градинката в мл.1
Виж целия пост
# 11
Оксиния е кофти, не си давай парите там. Идеята да учат от малки английски е супер, но не ми хареса как го правят там, едни каки, дето ги мързи да се мръднат, а им пускат само ДВД и тук там някоя песничка. Това си бяха пари, хвърлени на вятъра.
Виж целия пост
# 12
В читалището на пазара в Младост-1 - танци, рисуване, балет и т.н.
Център за работа с деца има в детската градина в Младост 1А. В понеделник мога да взема телефона им от учителката на щерката.
Във фитнес център "Младост" - балет.
З друго не се сещам за сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия