Препоръчайте ми

  • 1 266
  • 17
Хайде момичета, препоръчайте ми шампоан против накъсване, различен този на Пантен.  Wink
Виж целия пост
# 1
Лореал-елсев-жълтия.
Виж целия пост
# 2
Хайде момичета, препоръчайте ми шампоан против накъсване, различен този на Пантен.  Wink

Що бре, кво му е на Пантена? Аz само него си полzвам от много време насам. Дори шампоанът ми да е раzличен, балсамът си ми е Пантен  Heart Eyes

Нито Гарние, нито Глис Кур (тва как се пише на бг?  newsm78), нито раzни там иzмислени, ми правят косата такава каквато искам  Naughty
Виж целия пост
# 3
Лореал-елсев-жълтия.

Недей от него - моят мъж получи  пърхот от него, разрани му се главата, а хем от хубав и лъскав магазин го бе купил.
Опитай с БГ вариант - има много добри на Дева.
Чувала съм, че и на Билка са много добри  Peace
Виж целия пост
# 4
Ми явно е до коса, аз няколко пъти съм си купувала шампоана Пантен и нещо не ми харесва как ми се отразяват на косата  Thinking , та затова написах различен от Пантен.
Виж целия пост
# 5
  Лореал. Жълт.
Виж целия пост
# 6
И аз съм доволна от Елсев-жълтия,на мен пък Пантен ми прави ужасен пърхут.Явно си е до коса и просто трябва да се пробва,докато се уцели подходящия newsm78
Виж целия пост
# 7
Лореал-елсев-жълтия.

 Peace
Виж целия пост
# 8
Shauma Wink
Виж целия пост
# 9
DAV и ЛОРЕАЛ,от Пантена ме сърби главата smile3511
Виж целия пост
# 10
Явно си е до коса и просто трябва да се пробва,докато се уцели подходящия newsm78
Така си е. Аз съм доволна от Елсев като марка, ползвам най- често този за фина коса.
Виж целия пост
# 11
С две ръце за Елсев жълт
Виж целия пост
# 12
Sunsilk за увредена коса, с липиди. Peace
Виж целия пост
# 13
Лореал-елсев-жълтия.

Недей от него - моят мъж получи  пърхот от него, разрани му се главата, а хем от хубав и лъскав магазин го бе купил.

Явно на всеки действа различно.Аз съм доволна и затова го препоръчах. Peace
Виж целия пост
# 14
Лореал-елсев-жълтия.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия