Карате ли се пред детето?

  • 5 337
  • 78
И как реагира то? След всеки скандал си обещавам,че малката при нас ли е,ще се въздържам. ooooh!И като почнем и ми причернее и избухвам.Викаме като откачени,мъжът ми често блъска нещо като се ядоса-я дистанционното ще хвърли,масата или стената ще ритне Mr. Green
Малката се разстройва определено.Преди години започваше да плаче.Сега стои  и ни слуша,после идва при мен и почва да ме успокоява.А това вбесява баща и още повече и слушам обвинения как настройвам детето срещу него EmbarassedТя винаги взима моя страна,дори аз да не съм права в момента.А никога не съм я настройвала,винаги казвам,че не бива да взима страна,че мама и тати са едно нещо и трябва да ни обича еднакво/случвало се е да казва че мен обича повече/.Та как постъпвате в такива моменти и как обяснявате на детето си,че сте си викали?
Виж целия пост
# 1
Ох ooooh!никак не ми се иска,но се случва.Когато поокротим страстите се сещаме,че не е трябвало,а то милото гледа уплашено и ми идва да го  fightтоя моя,където ме нервира.
Виж целия пост
# 2
Да въпреки че си говорим че не трябва да се изтърваме .Никак не реагират малките просто после им обясняваме че въпреки че се караме се обичаме и обичаме и тях.
Виж целия пост
# 3
И как реагира то? След всеки скандал си обещавам,че малката при нас ли е,ще се въздържам. ooooh!И като почнем и ми причернее и избухвам.Викаме като откачени,мъжът ми често блъска нещо като се ядоса-я дистанционното ще хвърли,масата или стената ще ритне Mr. Green
Малката се разстройва определено.Преди години започваше да плаче.Сега стои  и ни слуша,после идва при мен и почва да ме успокоява.А това вбесява баща и още повече и слушам обвинения как настройвам детето срещу него EmbarassedТя винаги взима моя страна,дори аз да не съм права в момента.А никога не съм я настройвала,винаги казвам,че не бива да взима страна,че мама и тати са едно нещо и трябва да ни обича еднакво/случвало се е да казва че мен обича повече/.Та как постъпвате в такива моменти и как обяснявате на детето си,че сте си викали?

Това звучи много кофти........защо не посетите семеен терапевт или нещо такова........чак такива сериозни караници, с блъскане и удряне....и аз бих се психирала, камо ли дете
Виж целия пост
# 4
И у нас настават подобни бури. Опитвам да не е пред децата, но като ми падне пердето... или пък на него... следват обяснения пред децата  ooooh!Embarassed
Виж целия пост
# 5
Знам, че не трябва, но се случва понякога...Как реагира - ами не се е разстройвала досега, явно не се караме чак толкова лошо или другото ми обяснение е, че с баща й и двамата сме много темпераментни и като си говорим нормално, в повечето случаи се хилим шумно или си говорим на по-висок тон и явно не може да усети кой знае каква разлика... newsm78
Виж целия пост
# 6
Ние не си крещим, като се караме. Понякога на мен не ми издържат нервите и за да надделея в спора, повишавам тон smile3514 - и малкия започва да плаче newsm45.
Още е малък, за да взима страна в споровете между нас или да му даваме обяснения. Затова гледам да се владея  Sick
Виж целия пост
# 7
Аз съм май по-кресливата от двама ни но и той не ми отстъпва... последно ми счупи с ритник една голяма ваза в коридора  Grinning/ още от началото като я домъкнах и не я хареса,та явно й е хвърлил око hahaha/...тогава малкия се разрева за тая глупава ваза и взе моята страна Rolling EyesСъщо така и аз все се заричам да не става свидетел на такива бурни сценки ама като ми причернее ooooh!
Виж целия пост
# 8
Не! Само веднъж си изтървахме нервите/и то без да крещим/ и после взаимно решихме, че ни е за последно. Но всъщност ние не сме твърде темпераментни и двамата и като се караме или спорим, просто си говорим по твърдо и леко "на въпреки"- не крещим и не чупем.
Виж целия пост
# 9
Ами уж внимаваме, макар че е още малко бебе, с мъжа ми сме си говорили, че е важно да не става свидетел на такива неща, но се е случвало някой да се изтърве и да повиши тон, но в същия момент се усеща и веднага млъква. Спора продължава със съскане и отровни погледи... Laughing
 hahaha То пък от детето, не можем да се скараме като хората егати! Wink
Виж целия пост
# 10
ами не,стараем се да не се караме пред децата
Виж целия пост
# 11
Не не се караме,но само ако леко си повишим тон,малкия започва да крещи да си стиска ушичките и застава между нас.След което моментално млъкваме.
Големите спорове не ги водим пред него.
Виж целия пост
# 12
Не. Ние дори не си повишаваме тон, камо ли пред детето. Понякога се случва някой да е изнервен и да не е доволен от нещо, но винаги другия го избива на шега и се възвръща добрия тон.
Виж целия пост
# 13
Да, случвало се е 1 път, и аз бях истеричната в случая Confused Съвсем се отдадох на емоции. Детето само стоеше и гледаше стъписано. Надявам се, че няма да се повтори. Винаги съм си повтаряла, че пред малката няма да избухвам, но ... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Май доста често ни се случва да "спорим" на висок тон  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия