Какви стоки бихте искали да намерите в онлайн-магазините?

  • 610
  • 12
Какви стоки бихте искали да намерите в онлайн-магазините? Не става дума само за качество, а по-скоро за тип стоки - като дрехи, бижута примерно и изобщо всичко, което е достъпно да се купува онлайн? Замислих се за това, защото преди няколко дни една моя приятелка ме помоли да й потърся коктейлна рокля в нета (между др., видях, че дори тук е пусната една тема на едно момиче, което също търсеше такава рокля) и не открих почти нищо...  Само си загубих времето. newsm11 На мен лично адски много би ми се искало да се предлагат повече качествени и не особено скъпи дрешки онлайн (спестява ми доста време обикаляне по магазините, а аз не съм от шопинг-маниачките Wink)...Интересно ми е какво би ви се искало да намерите в електронен магазин (и засега не намирате в българския уеб)? Heart Eyes
Малко на маркетингово проучване прилича темата ми, но държа да предупредя, че въпросът ми е продиктуван единствено от огромного ми понякога любопитство  smile3503
Виж целия пост
# 1
качествени  Peace
Виж целия пост
# 2
Искам всичко, което може да се намери тук www.amazon.com
Установявам, че все повече мразя да ходя по магазини. Докато живях в държава, където нямаше възможности за шопинг си мислех колко ми липсва. Е, точно за месец-два така ми опротивя, че съм способна да купя първото нещо, което ми трябва само и само да не се налага да влизам от магазин в магазин. Дори моловете са ми противни!
Виж целия пост
# 3
Ей такива:

http://www.bizrate.co.uk/babytoys/products__keyword--box%20toy.html
Виж целия пост
# 4
И такива:
http://order.next.co.uk/page.asp?b=G85&p=12&o=2

бих искала да ги купувам в БГ....дори на тамошните цени
То разлика няма голяма в цените.....тук и китайски има на такива

Количките навън са по евтини..... Giordani G4  например в Италия струва 104 евро и е с 5 години гаранция....тук е 300 лева с 6 месеца гаранция

Проблема с нашенските онлайн магазини е че няма кой да ги поддържа като хората.....масово например са сложени снимки на стоки които не са налични
Виж целия пост
# 5
Чак сега видях, че има отговори в темата ми...заплес безподобен съм  Embarassed

Дааа, и аз ще споделя впечатленията ми, които са подобни на вашите - освен дефицит на качествени стоки, повечето български онлайн магазин не се поддържат и имат отвратителен дизайн (и проблеми от типа, който спомена и Вики - неналични стоки и изобщо...малка трагедия)...Иначе и аз много се запалих по онлайн-магазините напоследък... Blush какво ли не си купувам от тях...Същият "случай" съм като Divana...а и мисля, че все повече и повече тези магазини ще набират скорост. Дано и стоките, и обслужването се подобрят.
Между другото, как ви се струва идеята на fema.bg примерно - правят се поръчки в козметичния онлайн-магазин Strawberry.net, а доставката се извършва през Фема. Според мен идеята е страхотна Hug
Виж целия пост
# 6
аз също съм за онлайн магазините Peace
Виж целия пост
# 7
Koteto 123, а има ли нещо, което не намираш в българските онлайн-магазини? Аз знам, че ти си им голям фен, виждала съм страхотно дългите ти списъци с адреси...та със сигурност можеш да споделиш впечатления Hug
Виж целия пост
# 8
ами в общи линии каквото съм търсила все съм намирала-случвало ми се е да го няма качено в он лаин магазина ,но като попитах се оказа ,че го имат и пак си го купих  bouquet
Виж целия пост
# 9
Повече дрехи и обувки, включително детски, в смисъл не бебешки, а за по-големи деца.
И аз предпочитам онлайн пазаруването, но засега предлагането е ограничено.
Виж целия пост
# 10
Здравейте!
Аз пък искам да има магазини за хранителни стоки. Засега съм пазарувала само в един такъв -Рамстор. Но ми донесоха друга марка кетчуп и олио. В магазина има много повече неща, но не са качени в интернет страницата. Удобството в случая е, че не носиш пълните тежки и обемни торби. Например като вземеш тоалетна хартия и една бутилка кола - двете ръце вече са ти заети. А те ще ти го донесат до вратата. Ако има оскъпяване ( не съм правила справка за всяка стока), то е минимално.
Ако можеше така да се пазарува и в другите големи магазини щеше да е много по-лесно. Е, от време на време трябва да се ходи на място - да се запознаеш с новите продукти, да прочетеш указания, състав и т.н.
Виж целия пост
# 11
Повече дрехи и обувки, включително детски, в смисъл не бебешки, а за по-големи деца.
 

Да, и аз много искам да пазарувам за децата дрехи онлайн. И обувки дори бих им купила онлайн. Аз и без това не ги водя с мен, когато пазарувам за тях- знам им мерките, номерата и общо взето, почти никога не бъркам. Би било страхотно улеснение в началото на всеки нов сезон, когато се налага подмяна на гардероба им, да напазарувам наведнъж. За съжаление, в българските онлайн магазини все още се предлагат предимно бебешки дрехи. Изключение прави Mariquita (www.smenzamen.com), но там цените са непосилни за едно масово пазаруване (поне за мен е така).

Иначе бих пазарувала:

книги (редовен клиент съм на www.mobilis.bg Simple Smile)
филми на DVD (не намирам все още богат избор в Интернет)
музикални CD (www.meloman-bg.com
бельо
канцеларски и офис материали (ползвала съм http://www.offex-itcenter.com/index.htm
парфюми и козметика (парфюми не бих купила от български сайт, признавам, а пък чуждите рядко имат доставки до България; но бих си купувала козметика)

Не бих купила онлайн:

GSM апарати
фотоапарати и въобще всякаква черна техника, особено на старо
скъпи дрехи, особено за официални случаи....освен ако не е от магазин, където съм пазарувала на "живо" и съм абсолютно сигурна, че номерът ще ми пасне.


Виж целия пост
# 12
   Искам да мога да купя това, което и сега го има в он-лайн магазините АМА да го има.. Омръзнало ми е да търся неща за бебето, и над снимките да виждам -"няма наличност". Освен бебешки и детски дрехи, бих купувала, неща за дома, без техника обаче..Парфюми също не бих взела, дори да познавам аромата, защото се страхувам от ментета....
   Добре е да може да купуваме и хранителни стоки, но ми е чудно какви биха били цените на доставките за тях newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия