А къде има м-н "Капчица" в София (за детски обувки)?

  • 3 147
  • 7
Чувала съм марката, хвалена е и тук във форума, но никъде не съм я виждала  Rolling Eyes.
И другата хвалена марка - Юнифит /ако не се лъжа/ - мисля, че има фирмен магазин, но къде е?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
За фирмен магазин не знам,но техни обувки има в двата магазина на Драганов,този до френската гимназия и този до банка Пиреос,близо до бул.България!
Виж целия пост
# 2
В Рума на Младост съм виждала на Капчица, също така в базар "Мания"( май така се казва) в Гео милев.
Виж целия пост
# 3
Капчица има и в магазина за бебешки обувки на Витошка
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, момичета!   bouquet

За фирмен магазин не знам,но техни обувки има в двата магазина на Драганов,този до френската гимназия и този до банка Пиреос,близо до бул.България!

а по-точни адреси? този в РУМ-а 100% ще го посетя  Party
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви, момичета!   bouquet

За фирмен магазин не знам,но техни обувки има в двата магазина на Драганов,този до френската гимназия и този до банка Пиреос,близо до бул.България!

а по-точни адреси? този в РУМ-а 100% ще го посетя  Party
За съжаление точни адреси не знам!Единия е на Патриарха,малко преди Френската гимназия от същата страна!От тротоара влизаш леко навътре,до него иамше и друг детски магазин!
Втория магазин е на бул.Иван Гешов,след пробива,който направиха,точно преди бул.България!
Виж целия пост
# 6
В Дружба до магазините на Стил 99 има магазин за детски обувки. Мисля, че там съм виждала на Капчица. Ние си купихме сандали на Капчица от магазина до банка Пиреос. Успех!
Виж целия пост
# 7
Чувала съм марката, хвалена е и тук във форума, но никъде не съм я виждала  Rolling Eyes.
И другата хвалена марка - Юнифит /ако не се лъжа/ - мисля, че има фирмен магазин, но къде е?
Благодаря предварително!
В РУМ-а на Младост 2 има - оттам купихме на Гери - много са хубави Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия