козметика на Лиерак

  • 1 047
  • 10
Една приятелка е много доволна от продуктите с тази марка-ползува и козметиката им за лице,и тази за тяло.Но тъй като е по- скъпа козметика искам да  попитам и вас ползували ли сте нещо ,какво и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
 Ползвала съм крем против стрии , хубав е , приятен ...но нямаше кой знае какъв ефект . Водят се за добра козметика , пробвай ,може да ти допаднат повече , отколкото на мен .
Виж целия пост
# 2
Преди време си бях взела цялата им серия за тяло и само едно мога да кажа- за нищо не става. За кремовете им за лице съм на същото мнение. Няма никакъв смисъл да си хвърляш парите за тази марка. не съм чула някой да е много доволен и да има резултат
Виж целия пост
# 3
  По-добре си вземи на Vichy,ROC или  Avene Peace
Виж целия пост
# 4
  По-добре си вземи на Vichy,ROC или  Avene Peace

 Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвувала съм избелващ крем за пигментни петна.Не съм доволна.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви - оставам си с РОК ,може да пробвам и Виши.
Виж целия пост
# 7
Ползвала съм лосион за отслабване на корема  Rolling Eyes Нямаше никакъв ефект. За тяло предпочитам Galenic и Biotherm, а за лице- Vichy, Avene, Roc и La Roche-Posay.
Виж целия пост
# 8
аЗ СЪЩО СЪМ ПОЛЗВАЛА  ПРОДУКТИ ЗА ТЯЛО и не съм доволна-никаква промяна не забелязах докато ги ползвах.Биотерм  са  за мен  най-добрите продукти за тяло.
Виж целия пост
# 9
аЗ СЪЩО СЪМ ПОЛЗВАЛА  ПРОДУКТИ ЗА ТЯЛО и не съм доволна-никаква промяна не забелязах докато ги ползвах.Биотерм  са  за мен  най-добрите продукти за тяло.


Зависи от тялото
Виж целия пост
# 10
аЗ СЪЩО СЪМ ПОЛЗВАЛА  ПРОДУКТИ ЗА ТЯЛО и не съм доволна-никаква промяна не забелязах докато ги ползвах.Биотерм  са  за мен  най-добрите продукти за тяло.


Зависи от тялото
За твоето небесно тяло  мисля,че  няма още измислен  продукт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия