Отзиви за Cangaroo Extravagance

  • 963
  • 4
Мисля да си взема такава със зимен кош,но се чудя дали ще ми е удобна и за лятото?Моля ако някоя от вас има впечатления да ги сподели.
Виж целия пост
# 1
В момента ползвам Cangaroo Komfort много е лека и маневрена.Мога само да те посъветвам да си купиш количка на Cangaroo независимо модела.Успех в избора. Peace
Виж целия пост
# 2
Със сигурност ще ти е удобна за лятото, по скоро през зимата ще ти е по-трудно да я буташ през снега. Аз поради тази причина съм хвърлила око на Exclusive, а и летният кош ми се струва по-широк (Сани се возеше и спеше до две години в количката).

Всъщност и трите нови колички са страхотни, но ги има от месец, два. Аз поне не съм ги виждала по улиците, дано някоя мама, която я има да се включи.
Виж целия пост
# 3
Гледай обаче коша да е поне четири педи дълъг и да е широк! NaughtyИмам приятелка,което бебе е на два месеца и количката вече му е почти тясна.Обърни внимание на коша,който и модел колички да избираш.
   Леко раждане! Hug
Виж целия пост
# 4
Имахме Кенгуру Круизър - коша наистина в сравнение с другите бе по-тесен, но при положение ,че Гери е едро детенце и не й е бил никога тесен - значи всичко е било ОК. Харесват ми като марка Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия