Един парфюм ми се губи от поглед

  • 2 154
  • 21
Като по-малка много харесвах един парфюм, Трибю (Tribu) на Бенетон, изпръскала съм няколко шишенца, но отдавна не съм го виждала по магазините.
Да не би да не го произвеждат вече?  Sad

Много мили спомени ми навява този аромат и много бих искала да го имам отново, ако сте го виждали някъде моля споделете Flutter
Виж целия пост
# 1
 Ааа..сещам се , на времето минаваше за  добър , и аз имах , един от първите ми . Мисля ,  че не го произвеждат вече , но в " Бонжур"-а съм виждала по-стари парфюми , може да провериш  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ааа..сещам се , на времето минаваше за  добър , и аз имах , един от първите ми . Мисля ,  че не го произвеждат вече , но в " Бонжур"-а съм виждала по-стари парфюми , може да провериш  Simple Smile

Обезателно ще погледна в Бонжур.

Мерси за идеята   bouquet
Виж целия пост
# 3
Като по-малка много харесвах един парфюм, Трибю (Tribu) на Бенетон, изпръскала съм няколко шишенца, но отдавна не съм го виждала по магазините.
Да не би да не го произвеждат вече?  Sad

Много мили спомени ми навява този аромат и много бих искала да го имам отново, ако сте го виждали някъде моля споделете Flutter

Аз съм фен на синьото Tribu - много любим. Има ги във веригите BLICK
Виж целия пост
# 4

Аз съм фен на синьото Tribu - много любим. Има ги във веригите BLICK

А така ли, съвсе млизо до офиса ми има BLICK, ще го посетя след малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
bomboto, благодаря ти за инфото, проверих и наистина го има в BLICK, ще си го купя до няколко дни, да ми напомня за младостта  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
az rabotq v tazi veriga blick nie sme vnositeli taka 4e zapovqdaite Grinning
Виж целия пост
# 7
Мен пък ми се губи Венеция на Лаура Биаджоти  Rolling Eyes Някакви идеи къде е останал такъв  Crazy
Виж целия пост
# 8
Мен пък ми се губи Венеция на Лаура Биаджоти  Rolling Eyes Някакви идеи къде е останал такъв  Crazy

Бях чула, че не се произвежда вече. Възможно е да има някъде изостанали бройки, но не знам къде.
Проверих в www.strawberrynet.com, но и там го няма  Sad
Виж целия пост
# 9
И аз много обичах Трибю - и бежово-кафявия, и синия. Имам един изостанал син при майка ми - от моминските ми години, тъй да се каже,  но със счупена пръскалка, трябва да видя дали не е изветрял и дали не мога да пригодя някоя пръскалка.
Мерси, че ми напомни.
Виж целия пост
# 10
Мен пък ми се губи Венеция на Лаура Биаджоти  Rolling Eyes Някакви идеи къде е останал такъв  Crazy
Мисля, че не се произвежда вече!  Sad
Виж целия пост
# 11
и аз искам да попитам за един парфюм....

"IF" но не помня на коя марка....

парфюмът стоеше в опаковка- книга..на първата страница имаше стихотворение,на което всяка строфа започваше с "if" , а шишенцето беше с метална капачка....

някой имал ли е такъв ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Мен пък ми се губи Венеция на Лаура Биаджоти  Rolling Eyes Някакви идеи къде е останал такъв  Crazy
Мисля, че не се произвежда вече!  Sad

 smile3518 smile3518 smile3518
Това ми е най -любимия парфюм .... Или по-точно беше ....
Виж целия пост
# 13
Може ли и аз да питам за един "изгубен" Simple Smile
Отидох в Бонжур, имаше доста познати аромати и не съм пробвала нищо, но видях, че има едно шишенце Nature, само, че тъмно. Лелее, точно това е моята миризма ! И тия хорица ми казват, че за съжаление имат само тестер, а въпросният Nature Millenium вече не се внася  #Cussing out Направо са за убиване  #Cussing out
Търсих на няколко места, но се отказах, никъде го няма и само ми се доплаква като им видя огромния пълен тестер, който едва ли ще искат да ми продадат. Та, някой да знае нещо за този парфюм ? Дали са спрели вноса или производството ?
Виж целия пост
# 14
Може ли и аз да питам за един "изгубен" Simple Smile
Отидох в Бонжур, имаше доста познати аромати и не съм пробвала нищо, но видях, че има едно шишенце Nature, само, че тъмно. Лелее, точно това е моята миризма ! И тия хорица ми казват, че за съжаление имат само тестер, а въпросният Nature Millenium вече не се внася  #Cussing out Направо са за убиване  #Cussing out
Търсих на няколко места, но се отказах, никъде го няма и само ми се доплаква като им видя огромния пълен тестер, който едва ли ще искат да ми продадат. Та, някой да знае нещо за този парфюм ? Дали са спрели вноса или производството ?

Точно такъв подариха
скоро на майка ми.Искаш ли да питам откъде?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия