Магнитчета за хладилник

  • 2 605
  • 16
Искам да си намеря хубави и интересни магнитчета за хладилник. Някой има ли идея от къде?
Виж целия пост
# 1
Аз съм си ги купувала от "домашни потреби",или от магазините където продават чинии,тигани,купи. newsm10
Виж целия пост
# 2
Купихме страхотни от Созопол! Wink Laughing На уличката на художниците има уникални наистина! Ама не знам дали помагам
Виж целия пост
# 3
аз пък видях в магазин за левче най различни, плодове, зеленчуци, животни и др. ама не мога да се сетя точно какви
Виж целия пост
# 4
Имаше в Метро, но бяха безумно скъпи.........напр. 7 лв. за магнитче
Виж целия пост
# 5
В ТСМ магазините - аз имам глинени човечета с магнитни гърбове като царевичка, домат, зелка. Цена около 3лв за едно.
Виж целия пост
# 6
В магазините за левче.
Виж целия пост
# 7
В магазините за левче наистина има голямо разнообразие! Peace
Виж целия пост
# 8
на мен ми ги носят от Одрин с много готини форми на плодове и зеленчуци
Виж целия пост
# 9
В магазините тип "Всичко за един лев" има много различни. Има и тъпи, но има и готини варианти.
От ТСМ също съм купувала, по 2лв.бройката, формата им беше на зеленчуци и плодове, оформени като физиономии.
Виж целия пост
# 10
И аз много ги харесвам,ама не съм срещала до сега newsm78.Ще ползвам информацията и ще потърся по сериозно Hug.
Виж целия пост
# 11
В магазините за левче наистина има голямо разнообразие! Peace
  Peace
Виж целия пост
# 12
На пиротска след магазина "Двата щъркела" има едно малко и дълго магазинче за сувенири. В дъното му има поне 100 магнита Simple Smile Аз оттам имам много , жираф, сърце, лъв отварачка, буквите на мен и на гажето ми... а иначе има... животни, пеперуди,плодове, отварачки  1.50 до 4 лв. Успех   Grinning
Виж целия пост
# 13
еееехххх.........да имах път към София Wink
Виж целия пост
# 14
а виждали ли сте от тези плоските- като рекламните на Нестле примерно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия