2 месеца след секцио малка подутина на белега

  • 1 574
  • 12
Не знам доколко е сериозно просто искам да попитам дали се е случвало и при други майки родили секцио. До вторият месец всичко си беше добре възстанових се доста бързо, но от няколко дни сякъш белегът е по-зачервен, а вчера забелязах че един участък от около сантиметър е с лилав цвят, на пипане е леко по-твърд и подут от останалата част на белега и понаболява. На мен ми се струва че се събира кръв под самата кожа на белега но не мога да преценя със сигурност. Ако някоя е имала подобен проблем нека ми пише какво е станало и дали е сериозно. Аз естествено се обадих на лекаря който ми направи операцията и утре съм на преглед но малко допълнителна информация няма да ми е излишна особено ако се опита да замаже положението. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз имах такова нещо, но за мой срам не отидох на лекар. С времето избледня и се прибра. Все пак не прави като мен и иди при лекаря си.
Виж целия пост
# 2
Аз на твое място бих отишла на преглед и то в АГ-то в което съм раждала.

Сигурно не е нещо сериозно, но си е хубаво да го погледне лекар Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Отиди на лекар, но най-вероятно си като мен, защото при мен беше абсолютно същото. Оказа се, че организма ми не може да приеме конците, които при останалите хора си ги приема . затова си ги капсулова един вид и след това се опитва да ги изхвърли. Аз и мъжът ми също вадихме 5-6 конеца до към 7-8 месец след раждането. Да не те учудва и ако се появи гной, но след катосе махнат конците всичко е ОК. Няма за какво да се плашиш, но за твое успокоение се консултирай с лекаря си Peace
Виж целия пост
# 4
Ако са те шили с изкуствени конци може би е останало неизвадено крайче. При мен беше така и след известно време на белега се появи леко болезнено на пипане, зачервено местенце.
Виж целия пост
# 5
Около 2-3 месец след раждането имах подобна подутина в единия край на белега. Беше леко болезнена 2-3 дни, но се разсея сама.
Това обаче да не те успокоява, чуй си лекарят какво ще каже!
Виж целия пост
# 6
Лекарят също ми каза че най-вероятно е конец който тялото се опитва да изхвърли и като започне да излиза е най-добре да отида при него за да го махне. Благодаря за отговорите в началото малко се уплаших какво е но е много успокоително като можеш така да попиташ дали и при други се е случвало
Виж целия пост
# 7
  Няма страшно, но трябва да се погледне от хирург! Белегът от раната трябва да е спокоен, да не  е зачервен и оточен. Всеки добър хирург ще ти каже има ли проблем и ако "да" .- как да се реши. Успех! Добре е до прегледа да се мажеш с Йодасепт \маз\ и да слагаш марля, за да не ти цапа бельото. Гарантирам ти, че ще ти успокои отока!!!
Виж целия пост
# 8
Отиди на лекар, но най-вероятно си като мен, защото при мен беше абсолютно същото. Оказа се, че организма ми не може да приеме конците, които при останалите хора си ги приема . затова си ги капсулова един вид и след това се опитва да ги изхвърли. Аз и мъжът ми също вадихме 5-6 конеца до към 7-8 месец след раждането. Да не те учудва и ако се появи гной, но след катосе махнат конците всичко е ОК. Няма за какво да се плашиш, но за твое успокоение се консултирай с лекаря си Peace
И при мен беше по абсолютно същия начин и си помислих ,че операцията ми се отваря ooooh!,а то било от конците.За твое успокоение отиди все пак на лекар Peace
Виж целия пост
# 9
Аз на твое място бих отишла на преглед и то в АГ-то в което съм раждала.

Сигурно не е нещо сериозно, но си е хубаво да го погледне лекар Simple Smile
и аз така мисля, отиди да те прегледат.
Виж целия пост
# 10
  Ама четете, де!
  Жената вече е ходила на преглед  Laughing
Виж целия пост
# 11
Аз също имах подобен проблем ,даже ми излизаше кръв и гной,но не ме болеше
докато се наканя да отида на лекар ми мина и вече всичко е наред,но за да си спокоина отиди
при лекар да те види
Виж целия пост
# 12
същото нещо и при мен, но под белега. след време се пукна, излезе малко кръв и парченце конец.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия