Какво мислите за боядисването на миглите?

  • 1 474
  • 18
Моми4ета, имам проблем. Миглите ми са много руси и по4ти не се забелязват. През деня нося лещи и не мога да издържа никаква спирала цял ден. Дразни ме и ми пречи. Замислила съм се да ги боядисам черни. Ина4е са ми доста дълги, но 1/3  от дължината е абсолютно невидима, освен ако не ме гледат от 3 см. Казвайте, имате ли инфо, някой правил ли го е , има ли някаква опасност? Предварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
има ли някаква опасност?
Има.Аз лично не бих рискувала сама да си боядисвам миглите.
Виж целия пост
# 2
Мисля,че има голям риск и може да си увредиш зрението.Защо не опиташ с по-хубава спирала?
Виж целия пост
# 3
Стои добре,когато са боядисани,но не опитвай сама,а отиди на козметик.Там предлагат такава услуга,но не е за много дълго ефекта.За около месец,месец и половина се отмива боята.
Виж целия пост
# 4
O,  със сигурност няма да опитвам сама. Говоря за процедура в козмети4ен салон, по възможност препоръ4ан. Предполагам 4е го правят с по - безвредна боя отколкото на косата. Но все пак мерси за отговорите  bouquet
Виж целия пост
# 5
една приятелка преди време си боядиса миглите и веждите-опастност от увреждане няма,но тъй-като косата и беше тъмно руса някак не и стоеше добре
попитай за кафява боя ще изглежда по-естествено
Виж целия пост
# 6
     На мен ми казаха, че боята е хубава, но се измива/пада също както на косата - т.е. при всяко миене. Не мисля, че може да увреди очите.
Аз обмислям дали да не си поискам само лепило да ми сложат: козметичката ми ме навива да ми сложи изкуствени снопчета мигли, та тяхното лепило е оцветяващо и седи като перманентна (ок. месец) спирала. Засега не искам мигли, но определено искам перманентна спирала, защото и моите очи се дразнят когато ползвам спирала цял ден. Ще следя темата с интерес!
Виж целия пост
# 7
И аз слагам лещи и ползвам спирала.Водоустойчива с удължител и обем.....просто слагам в разумно количество от нея и нямам проблеми
Виж целия пост
# 8
Аз не бих рискувала с боядисване, бих слагала спирала!
Виж целия пост
# 9
аз съм си правила при козметичка доста отдавна и искам да ти кажа, че ефектът е почти нулев. да миглите ти са черни, но това въобще не може да замести обема и удължаването, гъстотата, която дава една спирала. аз не бих го препоръчала - просто пари хвърлени на вятъра.
Виж целия пост
# 10
Майка ми си боядисваше миглите преди. Забелязва се ефект - не е като от спирала, но мисля, че стои добре. Трябва да се прави честичко, но мисля, че цената не беше висока. Нищо не ти пречи да пробваш! Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Стои добре,когато са боядисани,но не опитвай сама,а отиди на козметик.Там предлагат такава услуга,но не е за много дълго ефекта.За около месец,месец и половина се отмива боята.

освен това миглите падат, сменят се...според мен няма смисъл да рискуваш
Виж целия пост
# 12
не бих посмяла  Naughty
Виж целия пост
# 13
има ли някаква опасност?
Има.Аз лично не бих рискувала сама да си боядисвам миглите.
Аз също Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
По-добре си вземи качествена спирала, доста фирми предлагат за чувствителни очи и жени, които носят лещи  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия