Анцунг за физическо-от къде?

  • 873
  • 11
Синът ми започва училище и разбира се започват часовете по физкултура.Обаче никъде из София не мога да намеря анцунг,с който да играе физическо.Търся неватиран анцунг,а такъв просто няма и няма и няма!!!Навсякъде ми предлагат ватирани и то от тези от триконечната вата!Е как да играе с него  Shocked?Много моля,ако някой някъде е виждал да каже, става въпрос за р.122-128-134,всичко зависи от фирмата,че всяка си има своите размери!Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Ами може да комбинирате отделно горнища и долнища. Аз така правя.
Виж целия пост
# 2
И този вариант си го милсих,обаче дори и поотделно не мога да намеря неватирани горнища и долнища!А те първия месец играят навън!
Виж целия пост
# 3
Ами аз в магазините на пазара в Борово съм виждала и купувала, би трябвало да има навсякъде.
Виж целия пост
# 4
Аз миналата година купих от Бокал, а само долнище съм купувала от Метро - много лекичко и удобно- беше 6-7 лв
Виж целия пост
# 5
Ами аз в магазините на пазара в Борово съм виждала и купувала, би трябвало да има навсякъде.
А това скоро ли е било и в кой по-точно магазин?
Виж целия пост
# 6
В Метро имаше хубави долнища скоро.Струваха 14,40лв. Не знам дали ги има още, аз ходих преди 3 седмици някъде.
Виж целия пост
# 7
Понеже не съм намерила още анцунг си позволявам да повдигна темата с надеждата някой все пак да ми помогне с инфо!
Виж целия пост
# 8
На "Илиенци" миналата седмица купих на малкия точно такъв анцунг,ако искаш мога да ти обесня къде се намира магазина.

Стига да не те притеснява цената от 25лв имаше всякакви размери .
Виж целия пост
# 9
Има един детски магазин срещу трета градска болница, потърси там може и да намериш нещо подходящо.
Виж целия пост
# 10
В склада на Венис до Илиенци ще намериш вси4ко Peace
Виж целия пост
# 11
На пазара "Кр. село" - има един дъъъълъг блок /не му знам номера/ - та в единия му край, най-отдалечения от пазара, има един детски магазин със страхотни неща - от там купих анцуг за 37 лв., маслено зелен, много готин, за ръст 134 см. Има и един нов магазин на ул. "Кестенова гора" в "Стрелбище", близо до "Г. Делчев" - и там има хубави анцузи, жилетки и панталони за 6-7 годишни момчета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия