Отново за раничката на шийката

  • 774
  • 3
Zdraveite, mnogo sym rastroena Bremena sym v  4etvertj mese4 i predi dva dni, ginekoloskata mi kaza 4e imam rani4ka na siikata  Shocked i mnogo se pritesnix za6toto do kato ne rodj ni6to ne moze da se napravi po vaprosa. A sym se saskala za6toto do togava ima oste vreme a az se straxyvam da ne se vlosi polyzenieto.A nai tragi4noto e 4e predi moze bi 2 godini njkade njkakva mi be6e kazala 4e imam rani4ka  i iskase da mi vzeme par4e za da mi napravi viopsia  #2gunfire #2gunfire a predi tova me bjxa predopredili 4e na  zena  kojto ne e rodila ne se pravi takova ne6to, i naistina e taka. Az razbira6e potersix i  ftoro mnenie i edna mnogo bli6ka me prati pri njkakav profesor v mai4in dom,  i imeto my ne si spomnjm ve4e, yz dober i my objsnix za kvo stava dyma i toi me pregleda i mi kaza 4e nikakvi rani4ki njmam ,da ne se pritesnjvam, i da si zivej zivota spokoino  #2gunfire A sega mi kazaxa pak 4e imam rani4ka i to j imam ot predi da zabremenej no lekarkata be6e malko pritesnena  no me yspokoi 4e za bebeto njmalo strasno,no az se straxyvam da ne xfana rak kazete mi kvo da napravj? newsm78  prjteljt mi ne me potkrepj nie ne sme zeneni no ziveem zaedno toi samo za bebeto misli a za mene ne, i mi kazva 4e ni6to mi njma   #Cussing out dano fsi4ko da mine nared Praynig bie kvo mislite? newsm78
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай!И на мен по същия начин ми казаха че имам раничка по време на бременност.След като родих започнах промивки със смрадлика и след време като отидох на преглед ми казаха че нямам раничка.
Виж целия пост
# 2
Най- доброто лечение на тази раничка е чрез изгаряне, но това се прави след като родиш. Аз съм горила 2 пъти раничка на шийката на матката и мога да ти кажа, че не е страшно и не боли. Единственото неприятно нещо, е че след това ще имаш близо седмица течение бистро като вода. Сега се успокой и ти пожелавам лека бременност, тя не пречи на бебето.
Виж целия пост
# 3
Преди първото раждане и аз имах раничка. След раждането беше изчезнала и не се е появавала пак. Не се притеснявай, не може да ти навреди на бременността или на бебето. Ако след раждането е останала, тогава ще мислиш как да се справиш с нея. А до тогава - спокойствие и само хубави мисли!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия