Прическа за малка госпожица

  • 2 140
  • 17
Дъщеря ми има рожден ден след десетина дни и бих искала да и направя по-ефектна прическа за партито.
Дължината на косата и е малко под раменете на черта.
Приемам предложения.
Виж целия пост
# 1
Направи и цялата коса на плитчици.
И честит празник на принцесата.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Eто прическата, която направих на Мони миналата година за кръщенето й:
Виж целия пост
# 3
Ауууу! Каква красота! Ама как ги залъгвате тези госпожици да седят мирни!!! За мойто диване и две минути на едно място са голямо постижение!
А по въпроса мисля,че преди време имаше тема почно с прически за госпожици, ама сега нямам време да я потърся. Помня, че имаше доста идеи там.
Честит празник и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 4
Eто прическата, която направих на Мони миналата година за кръщенето й:

Като манекенка е, но и ти я направила перфектно.
Ако успея да се справя с каката и малката ще поиска.
Май ще трябва да отделя поне два часа.
Виж целия пост
# 5
Не беше много лесно, защото много мърдаше "манекенката" - беше на година и 5 месеца тогава. Наложи се татко й да прави маймунджилъци и да й отвлича вниманието. Отне ми повече от час... Но иначе прическата изобщо не е трудна - необходими са само много малки ластичета.
Виж целия пост
# 6
Ей, Чоко - супер си я направила. На мойта не мога и една фиба да и сложа на главата - докато не я отскубне от главата си не мирясва.
Виж целия пост
# 7
chockolina, справила си се чудесно! Мони е като принцеска Hug
Виж целия пост
# 8
chockolina smile3501 за прическата на принцесата
Виж целия пост
# 9
Кора, ето ти старата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101437.0;all
Чоколина, Мони си я направила наистина страхотно!!! Знам, че е голяма играчка.
Виж целия пост
# 10
Не беше много лесно, защото много мърдаше "манекенката" - беше на година и 5 месеца тогава. Наложи се татко й да прави маймунджилъци и да й отвлича вниманието. Отне ми повече от час... Но иначе прическата изобщо не е трудна - необходими са само много малки ластичета.

От опит знам, че никак не е лесно да прилъжеш една госпожица повече от 2 минути да стои мирно. При нас номера минава като изсипя кутийките с ластичетата на масата и докато Йоана се заиграва с тях, аз въртя опашки. Но честно казано усилието си струва, защото с тази "мрежичка" (аз така наричам тази прическа) девойката може да изкара една седмица, ако не се налага да се мие косата по-рано (ако случайно сме се отбили в пясъчника).

И да си изкарате чудесно на празника   bouquet
Виж целия пост
# 11
Виж целия пост
# 12
Eто прическата, която направих на Мони миналата година за кръщенето й:


да ти е жива и здравата принцесата, ама сподели как точно я правиш че мойта не знам как да я задържа на едно място( ако трябва да стои права на едно място постояно марширува Grinning) а аз с нетърпение чакам да порасне още малко и да почна да правя  прически, ама резултат до сега няма, като и сложа фибички и все успява да ги махне Mr. Green

пп. сега имаме повече коса от колкото на снимката на аватара
Виж целия пост
# 13
Вечерница, благодаря за линка.
А, с това определено няма да мога да се справя.
Във фризьорски салон ли е правена?
Виж целия пост
# 14
Предложението на Ая Киара е доста сложно за изпълнение и иска най-малко 2 ч при мирно стоене на детето. Това са негърски плитки и не са за всеки работа. Аз на моята пробвах (вижда се малко на снимката в подписа) да направя 8 на брой, но по-дебели и ми отне половин час, а това си е жива играчка. Просто не си заслужава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия