"Нали вече имаш едно?!?"

  • 2 432
  • 38
 Здравейте момичета, с риск да си искарам кавгата, но поне ще ми мине яда.....
Та от вас много неща знам за което благодаря и в опитите си за бебе - 9 месеца, все още не сме правили никакви изследвания, защото знам че не е (все още) толкова тревожно. Но така или иначе търпението ми се позагубва и реших да споделя пред GP -то . И репликата беше " Че защо ти е нали имаш вече едно дете , я не си търси болести."
Това ме накара да изляза и да се разрева като магаре.
Може пък аз да не съм наред? smile3518
Виж целия пост
# 1
Мила, единственото, което мога да те посъветвам е да си смениш ГП-то #2gunfire
Ама аз просто не бих издържала такъв човек да ми е познат, пък камо ли ГП #Crazy
Аз ако на бях на твое място бих му казала нещо от сорта: "Ми щом като сте толкова загрижен за мен, да взема да се разведа с мъжа ми и да живея с вас здравословен начин на живот" Mr. Green. Е, ако е жена не върви де, ама и в такъв случай може нещо да се измисли Mr. Green
А мен ако питаш ти си си съвсем наред, с изключение на това, че се връзваш на тъпаци и магарета. Я моля те го смени този лекар и почвайте да работите по въпроса Hug  bouquet
Виж целия пост
# 2
Много грозна реплика, на човек, който смята, че щом едно семейство има вече дете е отбило номера. То и заради такива хора ни е отрицателен прираста  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Не й/му се връзвай!Смени го!Не си образувай нерви заради хора, които не го заслужават. Все пак той е GP-то ти, не мъжа ти, нали?
Виж целия пост
# 4
За жалост на българските лекари / в общ план с леки изключения / им липсва човешко отношение и подход към пациента. Да не говоря, че мнозинството са доста високомерни и си позволяват да наставляват.
Не се впечатлявай толкова - това е някакъв манталитет ...
Моята лична си позволи да се изкаже "много компетентно" във връзка с това, че току що боледувах от варицела и бях разбрала, че съм бременна  ... - "оооооо, задължително аборт".
Е, не я послушах и резултатът се вижда по-отдолу.
Консултирай се, ако прецениш, със специалист. Пожелавам ти скорощен успех и да се похвалиш с очаквано бебче  Hug
Виж целия пост
# 5
А, и една молба имам към теб, anonimous. В този форум има черни и бели списъци на лекари. Бутни го лекиичко, ако обичаш твоя даровит лекар в черния списък Mr. Green.
Виж целия пост
# 6
Що за реплика  Shocked Нямам думи...
Не се отчайвай че няма бебе още - пробвайте още няколко месеца пък тогава тръгвайте по изследвания. Ако нямате търпение, може да започнете с една спермограма - тя не се поема от ЗК, направете я в клиника по стерилитет. Обикновената спермограма струва 15-20 лв.
А ако не ти се минава през личния лекар за направление, иди на частно за един профилактичен преглед при гинеколог.
Виж целия пост
# 7
Може пък аз да не съм наред? smile3518

Ти си си съвсем наред. Напълно нормално е човек да иска да има повече от едно дете.

Желая ти скоро да се сбъдне това твое желание.
 
А това джипи е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Whistling /просто нямам думи/
Виж целия пост
# 8
Много грозно наистина  Sad.

Направи си профилактичен гинекологичен преглед, това не може да ти откаже, защото мисля са задължителни. Също и спермограма, ако навиеш мъжа  Praynig

И скоро да видиш  EFP и децата да са две!
Виж целия пост
# 9
Сменям джипката веднага.Аз навремето като забременях и като отидох при нея...даже не помня за какво-се започна-колко били капризни днешните бременни, колко били инакви...не и прекрачих вратата повече.За какво ми е-да ме оплюва само и кусури да ми намира-не ми е никаква.
Пожелавам ти скоро да изпиташ отнова щастието... Hug
Виж целия пост
# 10
Така да ме дразнят тия джипки!  #2gunfire
Аз като ходя при моята специално за направление си казвам "искам направление за еди какво си!" и не давам обяснения за какво!
Миналата година особено пък като исках направление за гинеколог, сметнах че е напълно излишно да и обяснявам от какво точно се оплаквам! "Добър ден, трябва ми направление за гинеколог!" Ама за какво ... няма за какво! Искам преглед!!!
Ако не се налагаше да вземам от нея направления нямаше хич  да ходя. Те не са лекари а бизнесмени!
Виж целия пост
# 11
В интерес на истината си помислих, че думите от заглавието са от половинкатам, което за щастие се оказа, че не са.  Hug

Може пък аз да не съм наред? smile3518
Съвсем си се наред, по-скоро бих се учудила, ако искаше само едно дете.
Ако можеш, смени GP-то. Peace
Виж целия пост
# 12
Те всичките са еднакви и отвратителни.не им обръщаи внимание .Много си си наред и успех с второто бебече и дано скоро видиш двете чертички.


П.С.Така като и аз искам второ да не съм ненормална.
Виж целия пост
# 13
Огледай се наоколо във форума и виж колко искат второ дете, че има и желаещи за трето...Всички ли не са наред?!

Гласувам с ръцете и краката за смяна на GPто! Наистина те вече не са хора е бизнесмени, много точно ги описа wish4e ....

Успокой се anonimous джипито ти е за  #2gunfire
Виж целия пост
# 14
По-скоро джи пи то ти утъждествява наличието вече на едно дете с абсолютното ти здраве  Laughing
Дано е така и ти няма нищо, но преглед при специалист не би трябвало да ти откаже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия