Да го кръстим на дядото?

  • 2 770
  • 56
Проблема е следния.Нашия юнак ще се роди след месец ,а все още си няма име.Искаме с мъжа ми да го кръстим на неговия баща,но неговото име е "АНДРЕЙ",а на ме н нещо не ми харесва.Дайте някаква идеа,моля ви newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Проблема е следния.Нашия юнак ще се роди след месец ,а все още си няма име.Искаме с мъжа ми да го кръстим на неговия баща,но неговото име е "АНДРЕЙ",а на ме н нещо не ми харесва.Дайте някаква идеа,моля ви newsm78 newsm78 newsm78
Андриан, Адриан - много ми харесва Heart Eyes
Александър
Виж целия пост
# 2
Мислихме Андриан,обаче родата нещо не го харесва...не че има значение,но все пак ви питам за някоя нова идеа....може да не сме се сетили някое име
Виж целия пост
# 3
Моя син също е кръстен на свекър ми-Атанас.На мен хич ама хич не ми харесваше това име,но мъжо беше категоричен.Имената,които аз бях си харесала бяха Адриан,Андреан и Алекс Peace.
Виж целия пост
# 4
Аз също се сетих за Андриан, Адриан и Андреас, но ми харесва и Андрей Wink.
Виж целия пост
# 5
Мислихме Андриан,обаче родата нещо не го харесва...не че има значение,но все пак ви питам за някоя нова идеа....може да не сме се сетили някое име
Да, но нещо, което не е Андрей /макар, че на мен ми харесва това име/, и което да е близко до него е Андриан. А това, че родата него харесвала - нали не очакваш всички единодушно да харесат едно име Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 6
А АНДРЕ...?
Виж целия пост
# 7
Андреас ...?  newsm78

Макар че Андрей е много хубаво мъжко име.  Peace
Виж целия пост
# 8
От всички изброени аз лично се спирам на Андрей.А за Антон какво ще кажеш ? Пак става две буквички са на дядото:)
Виж целия пост
# 9
На мен Андрей страшно си ми харесва (не само, че моята половинка носи това име) и означава 'мъжествен' newsm08. Има имен ден на 30.11.
Има и други хубави имена с А  - Антон, Ангел, Атанас.
Успех в избора ти  thumbsup. Все пак името трябва да хареса на теб и на мъжа ти, не се съобразявай с всички роднини, за да не съжалиш после  ooooh!..
Виж целия пост
# 10
От всички изброените ми харесва най -много АНДРЕАН.Тук изниква друг въпрос как ще се обръщаме към бебчо галено?
Виж целия пост
# 11
От всички изброените ми харесва най -много АНДРЕАН.Тук изниква друг въпрос как ще се обръщаме към бебчо галено?
Андро  Thinking Ади  newsm78....както и към Андрей Peace
Виж целия пост
# 12
Андрей е много хубаво име, но както са предложили преди мен - може и Адриан, Андриан (познавам човек с това име, можете да го наричате Анди)
Виж целия пост
# 13
Андрей е страхотно  Hug !  Аз лично бих кръстила бебчо така, но ме спира единствено факта че любимия ми носи това име и ще ми станат двама с едно и също име у дома. Но и АНДРЕАН е хубаво. На галено АНДРО  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
И аз много харесвам Андрей.....страхотно име..........Рейманд.......разместено...не че ми харесва....само предлагам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия