15.09. и цветя за госпожите в градината

  • 1 113
  • 18
Мислите ли, че е добра идея малчо утре да им поднесе цветенце? Вие какво ще направите?
Виж целия пост
# 1
задължително! така и той ще усети, че наистина е празник и ще се почуства приобщен.
chibi, първи ден ли му е?
Виж целия пост
# 2
И ние скоро тръгваме на градина и ще носим цветя  bouquet
Виж целия пост
# 3
О, разбира се, че е хубава идея. Ще му е неприятно, ако се окаже, че малцинството са без цветя. А пък ще се радва ако връчи хубава китка и бъде възнаграден с някой дребен жест Grinning

А учителките обръщат внимание на такива неща, да знаете Wink
Виж целия пост
# 4
И аз си мислех това. Не й е първи ден и не знам дали ще има някаква по-официална атмосфера в градината утре. Но ние сигурно ще купим по едно цветенце на госпожите. Чудя се колко ли пък бяха те  newsm78
Виж целия пост
# 5
Задължително  Peace
Виж целия пост
# 6
Да, хубаво ще е, ако занесете.  bouquet


Виж целия пост
# 7
Да ще носим.
Виж целия пост
# 8
винаги носим цветя за 15.09. Това е празник за всички учители и техните възпитаници. Поздравяваме с "Честит първи учебен ден!"
Виж целия пост
# 9
Мислите ли, че е добра идея малчо утре да им поднесе цветенце? Вие какво ще направите?

Ако щеш вярвай, утре госпожите/лелките на Алекс в яслената му група ще получат по едно червено карамфилче САМО ЗАЩОТО ти ми даде тази чудесна идея, благодаря ти!   bouquet

Дано се зарадват!  Praynig

Утре татко ми има РД!  Hug Черпя ви виртуално с по парченце торта...   chef
Виж целия пост
# 10
задължително! така и той ще усети, че наистина е празник и ще се почуства приобщен.
chibi, първи ден ли му е?

Не, не му е първи ден. Ходи на градина от 1месец с прекъсвания. Днес подарихме цветенце на едната госпожа и оставих на детенце още едно и за другата. Много беше гордо човечето, че ще им носи цветя!!!
Виж целия пост
# 11
Не.  Не е първи ден. Цветя подаряваме на празниците, които се организират в дг. в годината са поне 3 и задължително за 8-ми март.
Виж целия пост
# 12
Аз мислех живо цвете да нося-да остане в групата, но Дари иска да подари "най-хубавите букети" и така взех за госпожите и леличката. В ДГ са украсили входа с цветя и балони има музика-изобщо праник! Ще имат и куклен театър.
И нашият татко днес е рожденик, така че и аз черпя виртуално.
Дано днешния ден бьде хубав празник за всички дечица!
Виж целия пост
# 13
Не ми е минало през ума малката да носи цветя днес. При положение, че ходи на градина от толкова време просто не намирам за нужно.
Виж целия пост
# 14
Аз мислех живо цвете да нося-да остане в групата, но Дари иска да подари "най-хубавите букети" и така взех за госпожите и леличката. В ДГ са украсили входа с цветя и балони има музика-изобщо праник! Ще имат и куклен театър.
И нашият татко днес е рожденик, така че и аз черпя виртуално.
Дано днешния ден бьде хубав празник за всички дечица!
Да ви е жив и здрав таткото!!!    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия