Каква четка за шишета?

  • 1 358
  • 19
Предстои ми хранене с шише, затова питам каква да е четката. Шишета имам на Авент и Чико.
Виж целия пост
# 1
Аз използвах на Бертони и бях много доволна , имаше и малка четчица за бибероните.
Виж целия пост
# 2
Аз използвах на Бертони и бях много доволна , имаше и малка четчица за бибероните.
И моята е на Бертони.Струва около 2,50-3лв.Забравила съм.Иначе ползвам на Др.Браун шишетата.
Виж целия пост
# 3
Аз имам четка на Авент и съм много доволна Peace Много ми харесва това, че има на края на дръжката едно като винт, с което се чистят бибероните. Но според мен всяка четка ще ти всърши работа независимо от шишетата. При майка ми имаме една четка от магазините за 1лв. Продава се с 2 отвратителни шишета. Струва 1.5-2лв
Виж целия пост
# 4
Моята е на Авент   bouquet!
Виж целия пост
# 5
Bebe confort.
http://www.malechkobaby.com/products_photos/5554.jpg
Виж целия пост
# 6
На Авент-много е хубава!
Виж целия пост
# 7
Имам комплект на Д-р Браун. Много е полезен. Има голямя четка за шишето, малка - за биберона и още по малка за каналите на приставката. Вярно малко по-скъп ми излезе - към 10лв.
Виж целия пост
# 8
Абсолютно няма значение марката - докато бях в болницата нашите купили четка на Чико, която в действителност не е лоша, но няколко месеца по-късно си купих от 1 магазин за 1 лв. някаква китайска  да си мия вазите с нея и като ги сравних определено не открих разлика (китайската също имаше малка четка за бибероните)  LaughingLaughing
Виж целия пост
# 9
Моята е на Nuk, също има малка четка за бибероните, която се пъха в дръжката на голямата. Много съм доволна. Ето я. Шишетата ми са на Avent.Peace
Виж целия пост
# 10


Комплект четки за шишета и биберони от м-н Малечко.
Виж целия пост
# 11
Аз на Чико ползвам - удобна ми е.
Виж целия пост
# 12
Моята четка е на Авент, много съм доволна от нея. Вече година и половина я ползвам като състоянието и е същото както когато я купих. Влиза във всякакви шишета.
Виж целия пост
# 13
Нуби с въртяща дръжка и четка за биберони
Виж целия пост
# 14
Чико-пак 2 в едно:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия