Моля за съвет LUF синдром

  • 2 657
  • 6
Здравейте момичета. Имам доказан LUF синдром, при проследяване на няколко цикала се установи, че фоликулите не се пукат и стават на кисти. Лекарят при когото ходя ми каза, че единственият вариянт при мен е инвитро и че няма вариянт за лечение. Моля ви ако някой от вас има този проблем да сподели дали няма някакъв начин за предизвикване на овулация или да се готвя за инвитро.
Виж целия пост
# 1
Кой ти е лекуващия лекар?
При мен също има неспукване на фоликулите по естествен път.
Това което ме посъветва доктора е - пукане на фоликулите с Прегнил и няколко инсеминации (ако се пукат) или ако не се пукат инвитро.
Вие пробвахте ли да ги спукате с Прегнил?
Виж целия пост
# 2
Ходя при Владимиров, каза ми че няма смисъл от инсеминации а за прегнил не ми е споменавал не сме пробвали така. Дарилка, благодаря че сподели това следващият път ще го попитам дали може да пробваме с прегнил.
Виж целия пост
# 3
Ходя при Владимиров, каза ми че няма смисъл от инсеминации а за перенгил не ми е споменавал не сме пробвали така. Дарилка, благодаря че сподели това следващият път ще го попитам дали може да пробваме с перенгил.

Казва се Прегнил скъпа..........Успех с пукането.
Виж целия пост
# 4
Ходя при Владимиров, каза ми че няма смисъл от инсеминации а за перенгил не ми е споменавал не сме пробвали така. Дарилка, благодаря че сподели това следващият път ще го попитам дали може да пробваме с перенгил.

Казва се Прегнил скъпа..........Успех с пукането.
Embarassed вчера от притеснение не съм го прочела правилно Embarassed
Виж целия пост
# 5
Поискай да пробвате с прегнил. Може и да стане.
Виж целия пост
# 6
Ето една тема за ЛУФ синдрома, от библиотеката. Дано ти е полезна!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=16225.0;all
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия