Торакс Пловдив

  • 8 340
  • 16
Здравейте - термина ми е в края на ноември  - отначалото на бременността си ходя в Торакс при д-р Даскалов и всичко много ми харесва там. За самото раждане обаче още не съм решила и затова ви моля да споделите вашите впечатления - лични или на близки и познати за раждането там - засега мисля да раждам секцио по желание, не съм решила обаче за упойката - пълна или епидурална - ще съм благодарна да споделите вашите аргументи и по този въпрос. Много ви благодаря предварително за отзивчивостта и поздрави и късмет на всички от сърце. Laughing
Виж целия пост
# 1
Аз родих там и въобще не съзалявам. Гледат те като принцеса и те носят на ръце. Дай боже всеки да може да си го позволи Wink
Виж целия пост
# 2
Щом си решила да раждаш секцио значи нямаш никакви проблеми с болницата. Виж, ако искаше нормално друго нещо. Много хора (вкл. и по форумите) казват, че там правят струват все до секцио те докарват. Мен никак не ми се вярваше, но имам  2 приятелки, които скоро отидоха да раждат там нормално, но и двете свършиха със секцио. Иначе са много доволни от епидуралната упойка, бързо се възстановиха и двете. За бебето също е супер, защото се грижат за него както подобава, а не като в някои родилни домове, където може да ти се приплаче от отношението на персонала към тези безпомощни същества.
Виж целия пост
# 3
Sofi, не мога да се съглася с теб, защото както аз, така и моята братовчедка, а след това и една приятелка отидохме там за нормално раждане и си родихме нормално, без усложнения и т.н. А ти от личен опит ли стигна до това мнение?

Bev11,

в здравните форуми има списъци /черни и бели за докторите и болниците/. Порови се там, мисля, че можеш да прочетеш и други мнения за "Торакс". Лично аз до сега не съм чувала негативни такива.

Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 4
За епидуралната- с две ръце "за" (аз родих секцио с епидурална).
За Торакс ще се въздържа. Иначе доколкото съм чувала, лекарят ти е добър.
Виж целия пост
# 5
Mopsy, искрено се радвам да чуя това. Не е от личен опит, нали казвам че са 2 мои приятелки и много ми беше жал особено за едната която много искаше нормално. Те я извикаха да й направят преждевременно раждане за да няма изненади и завършиха със секцио.
Виж целия пост
# 6
Мопси, аз имам три приятелки който родиха секцио там не по желание, а защото "така се наложи" и при трите.Аз също ходя на консултаций там ,но ще раждам във ВМИ ,защото не искам да ме режат секцио за по лесно.
Виж целия пост
# 7
Аз съм раждала в Торакс преди две години. Раждах нормално. Ако имаш възможност според ман това е най-добрия избор за Пловдив. Почти не усетих болка при раждането с упойката, два часа след като родих вече ставах и сядах съвсем спокойно, а имах 4 шева. Само не съм ходила при лекар от клиниката на консултация по време на бременността. Ходих при доктор Троянчев в МЦ Тримонциум, но и той изражда в Торакс и родих при него.
Виж целия пост
# 8
Sofi и sesigli , аз си изкарах цялата бременност там и родих преди 3 месеца. Бях решила да раждам със секцио за по-бързо , но д-р Карагъозов ме обеди че след като мога нормално... няма смисъл от тази кървава операция... това са негови думи. Тъй че ви съветвам най-приятелски да не говорите след като никога не сте били там и не сте видели колко професионално се отнасят към всичко лекарите в тази клиника.
Виж целия пост
# 9
Родих преди 4 мес. в 'Торакс"-нормално,но предизвикано(преносих доста), с епидурална,при доктор Даскалов. Мога да кажа всичко най-най...Нямам думи да изразя благодарността си към целия екип.Дори и за секунда не съжалявам за избора си-бях изключително спокойна,грижеха се за мен и детето ми...въобще съм с много хубави и мили спомени.
Виж целия пост
# 10
Elisir ,досега ходих в Торакса и много добре знам за какво става въпрос, така че коментара ти е неуместен.
Виж целия пост
# 11
Sesilqi,за какво точно става въпрос? newsm78 Защото аз лично нищо нередно не видях.Платено,но качествено обслужване.Толкова. А какво да кажем за т.нар.държавни болници,дето директно си казват цената(за отношение и условия няма да отварям дума)? За сведение в 'Торакс" имат писмена заповед,с която се 'забранява приемането на всякакви предметни и парични подаръци'(цитирам). Мен лично никой нито пакети ми е предлагал, нито ме е убеждавал за секцио.Просто ти дават алтернативи,това е. В крайна сметка всеки сам си решава. И въобще, стига с коментари в стил 'гроздето е кисело...",ако ме разбирате.
Виж целия пост
# 12
Точно в Торакс и точно д-р Даскалов ми направи сециото по желание.....невероятен специалист.....
А относно упойката - ами избрах си пълна....много лесно излязох от нея....
Виж целия пост
# 13
Elisir ,досега ходих в Торакса и много добре знам за какво става въпрос, така че коментара ти е неуместен.
Ами след като си ходила, защо са тези отзиви?
Виж целия пост
# 14
 Родих в Торакс в началото на годината и мога да изкажа само суперлативи за криниката. Моят наблюдаващ лекар , който ми следеше бременността, бе доктор Троянчев, който и ме оперира там. Родих секцио- по спешност заради викоко кръвно-прееклампсия.Благодарна съм на целия екип за вниманието , експедитивността и загрижеността! Торакс е най-добрия избор за Пловдив според мен. Там са и едни от най-добрите неонатолози-Д-р Колишев и д-р Вълчева! 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия