? за захранване

  • 652
  • 8
Привет мами!
Племенникът ми е на 4,5 месеца и отказва да яде АМ. Сменяни са - Милумил, Аптамил, Фризолак, обаче ЦЪ. Пюренца обаче хапва с апетит. Даже и домашна 4орби4ка. Посъветвах Шони /зълвата/ да слага в пюренцето по малко АМ и да запо4не да дава каши4ки. Правилно ли постъпих?
Какво друго да я посъветваме?
Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Да, нека дава каши , но според мен се посъветвайте с педито, не си правете опити с детето  Naughty
Виж целия пост
# 2
Каши и пюрета! Нищо лошо не виждам! Стига да е съобразено с възраста на детето!  Peace АМ в пюрето слагах и аз!
Виж целия пост
# 3
За да не намалява млечното хранене драстично, защото нали до една годинка е мноооого важнно.... да се пробва с биберон с голяма дупка ( аз ползвам тези на Авент І  ІІ   ІІІ ).

В кашата си има една порция мляко, в пюрето като "вмъкне" 2 м.л. АМ, вечерта може да го излъже с АМ с бисквити ( ще го яде пак с лъжичка ) ... и готово Laughing
Виж целия пост
# 4
Може да слага АМ и в кашата-вместо с вода я прави с АМ, също и в пюретата, на тази възраст млечните хранения са много важни. Много дечица отказват АМ в чист вид точно в тази възраст, но пък може и да е нещо временно.
Виж целия пост
# 5
Може да слага АМ и в кашата-вместо с вода я прави с АМ, също и в пюретата, на тази възраст млечните хранения са много важни. Много дечица отказват АМ в чист вид точно в тази възраст, но пък може и да е нещо временно.

Аз бих постъпила така.
Но в месно пюре мисля , че не хубаво да се слага мляко.
Просто във всичко , което детенцето хапва може да добавя по някоя лъжичка АМ,разтворени в съвсем малко водичка,колкото да стане на кашичка.
Виж целия пост
# 6
Може да слага АМ и в кашата-вместо с вода я прави с АМ, също и в пюретата, на тази възраст млечните хранения са много важни. Много дечица отказват АМ в чист вид точно в тази възраст, но пък може и да е нещо временно.

Аз бих постъпила така.
Но в месно пюре мисля , че не хубаво да се слага мляко.
Просто във всичко , което детенцето хапва може да добавя по някоя лъжичка АМ,разтворени в съвсем малко водичка,колкото да стане на кашичка.
Така е ,когато има и месо-не се слага мляко!
Виж целия пост
# 7
Може да слага АМ и в кашата-вместо с вода я прави с АМ, също и в пюретата, на тази възраст млечните хранения са много важни. Много дечица отказват АМ в чист вид точно в тази възраст, но пък може и да е нещо временно.
Naughty

И аз така мисля thumbsup
Виж целия пост
# 8
спокойно може да слага в пюренцето, крем супичка, да дава кашичка. а ние на тази възраст хапвахме кисело мляко(вие може и ам) с смлени бисквитки и грис с ам. да дава и да не се плаши, но да се посъветва и с педито (нашият това ни препоръча като беба отказа категорично ам).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия