Честит първи учебен ден!

  • 4 486
  • 51
Съвсем в навечерието му, искам да пожелая от сърце на всички първокласници много усмихнат, много щастлив първи учебен ден!

Знам, че повечето от вас няма да забравят да плиснат вода за изпроводяк, аз пък ви напомням да включим и фаровете на автомобилите си!
Макар и символично...

Пожелавам на дъщеря си увереност, любопитство и удоволствие и искрено се надявам времето прекарано в училище да бъде и празник за нея. Всеки ден!

Пожелавам го и на всички вас, които утре, сигурна съм, също както и аз ще треперите от вълнение, от умиление, от гордост!

Успех!
Виж целия пост
# 1
  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря.
Но своите двама първокласници и на всички първолаци в държавата желая щастливи дни в класните стаи, много знания и добри приятелства.
Виж целия пост
# 2
Да са ви живи и здрави всички първолачета   bouquet

Толкова са сладки  развълнувани  и с тия големи чанти и букети...  Hug
Виж целия пост
# 3
Най-добри пожелания и от мен още веднъж!

Нали имаше някъде таква тема вече  newsm78
Виж целия пост
# 4
Нека и аз да пожелая на всички СЛАДУРИ едно прекрасно,незабравимо начало в училище,само хубави моменти и много,много шестици baloni baloni baloni
Виж целия пост
# 5
На всички мами с ученици искам да пожелая НА СЛУКА през новата учебна година  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 6
Успех и от мен на първокласниците и на всички останали ученици  Grinning

А в края на учебната година, родителите да бъдат горди с отличните оценки на децата си  Grinning

Виж целия пост
# 7
Присъединявам се към добрите пожелания!

  bouquet Желая на всички ученици спорна учебна година  bouquet
Виж целия пост
# 8
Честит празник на малките ученеци!   bouquet
Нека училището се превърне за тях в обично място - дай боже!

Честит празник на майките и бащите им. Лека и безаварийна ви пожелавам, защото за мен лично първия класна сина ми беше по стресиращ от раждането и гледането през първата му година.

Весело и незабравимо прекарване на днешния ден.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Честит първи учебен ден!
Виж целия пост
# 10
Честит първи у4ебен ден и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 11
Честит първи учебен ден на всички малки и големи ученици, на всички учители и на всички градинарчета!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Честит първи учебен ден на всички малки и големи ученици!!!

ВЕСЕЛА УЧЕБНА ГОДИНА, С ПО-МАЛКО ДВОЙКИ И СЪЛЗИ Simple Smile

УСПЕХ НА ВСИЧКИ   bouquet
Виж целия пост
# 13
Честит първи учебен ден на всички малки и големи ученици, на всички учители и на всички градинарчета!  

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
Честит първи учебен ден!


Промених заглавието и слях темите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия