s vazglavnitsa li spi deteto vi

  • 994
  • 17
sinat mi e na gogina i dosega spe6e bez vazglavne4ka,no mai ve4e triabva da mu kupia ,aneznaia kakva
Виж целия пост
# 1
С противоалергична вата и не по-висока от 2 см. Аз бях поръчала на дъщеричката ми когато станахме на вашата възраст в един магазин за спално бельо и съм доволна, перя е в пералнята без проблем.
Виж целия пост
# 2
не  Naughty
спи без възглавница, и нямам намерение скоро време да й давам такава
Виж целия пост
# 3
С противоалергична вата и не по-висока от 2 см. Аз бях поръчала на дъщеричката ми когато станахме на вашата възраст в един магазин за спално бельо и съм доволна, перя е в пералнята без проблем.
И ние сме със тъкава
Виж целия пост
# 4
Да с възглавница....главичката винаги трябва да е на ниво по-високо от тялото. по някога й я слагам под матрачето ...тоест повдигам главичката...иначе връща храна .
Виж целия пост
# 5
Преди 1-2 седмици купихме на баткото антиалергична възглавница и имаше и бебешки такива и взехме и за Макси.Не че спи върху нея, ама си я гуши Wink
Виж целия пост
# 6
Моят син е на 1г3м и спи без възглавница.Няколко пъти съм пробвала да му слагам но той сам си я маха или само си я гушка .
Виж целия пост
# 7
не! и не иска изобщо такава, а вече е почти 2 годишна.
Виж целия пост
# 8
Не.Никога не е спала с възглавница.
Виж целия пост
# 9
sinat mi e na gogina i dosega spe6e bez vazglavne4ka,no mai ve4e triabva da mu kupia ,aneznaia kakva

Все още спи без възглавница - не я понася Peace
Виж целия пост
# 10
и моят човек е така. една лекарка( нефроложка) ми каза, че колкото повече време спи без възглавница, толкова по- добре. понеже беше на дежурство и не успя да ми обясни защо
Виж целия пост
# 11
И моя мъник не иска да спи с възглавница  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
с възглавница имаме обикновена и чико
Виж целия пост
# 13
нито аз, нито децата ми спят с възглавница
Виж целия пост
# 14
Не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия