въпрос до мами даващи вода на кърмачетата

  • 422
  • 6
сега със захлаждането на времето ми идва един въпрос-ако не се използва термос за водичката няма ли да става много хладна за пиене от бебето, когато сме на разходка  newsm78 тези, които имат опит нека споделят дали трябва непременно с термос, когато е по-студено или...?
Виж целия пост
# 1
Не съм ползвлала термос, а от онези чанти, които са за шишетата. В тях водичката се запазваше няколко часа топличка.
Виж целия пост
# 2
Хм, не съм се замисляла над този въпрос. newsm78
Виж целия пост
# 3
При студено време използвах термо-чантичка, но наливах топла вода в шишето, за да издържи по-дълго.
Виж целия пост
# 4
зависи, колко време, ще стоиш навън. Ако става въпрос за зимата, повярвай ми, ще излизаш за по час и бебоняма да сеща за вода през това време , защото сладко ще спи на свежия възбух  Wink не че не трябва да носиш за всеки случай  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Още не ми се е налагало да нося вода в студено време, защото Теди беше много малък и не пиеше вода, но за идващата зима съм си купила термо-бокс, защото не мисля че ще ми е удобно да преливам от термос в шише навън, а и колко ли време ще се разхождаме по студовете  newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз слагах шишето м-у завивките на беба и водата се запазваше с телесна температура за 2-3 часа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия