Как да излекувам...?

  • 672
  • 11
...Хрема на дете на една годинка. До сега е нямала хрема. Има ли някакви хомеопатични капки? Приемам съветите ви.
Виж целия пост
# 1
Има хомеопатични капки и мисля,че стават за толкова малко дете. Еуфорбитум композитум мисля,че се кезваха. Но разпитай в аптеката преди да ги купиш. Успех! Ако е бистър секрета може с физиологичен разтвор да пробваш първо.
Виж целия пост
# 2
Малко тъп въпрос, но физиолог. р-р накапва ли се в нослето? Embarassed
Виж целия пост
# 3
Накапва се р-р. Аз пълня една спринцовка от 5 мл., слагам детето да легне и пръскам 1-во  в едната, после в другата ноздра. Ако ти е неудобно може да си вземеш Стеримар.
Виж целия пост
# 4
Накапва се р-р. Аз пълня една спринцовка от 5 мл., слагам детето да легне и пръскам 1-во  в едната, после в другата ноздра. ....
...след това аз слагам 1-2 капки отвара от лайка.Давам през устата и вит.С-течен за подсилване на имунната ситема.За два дни се оправя.
Виж целия пост
# 5
Мен за лайката ме е страх. Даже на големия още не съм дала newsm78 Thinking. Но един път му капнах по една капка, в двете ноздри, Вит С.
Виж целия пост
# 6
пробвали ли сте със солена вода или " Мукосептонекс" ? ние от хрема направихме катар и сега сме на Зинат. ама че кофти време, зимата не ми е боледувал Sad
Виж целия пост
# 7
Ще преобвам с разтвора. За лайка като че ли и аз се страхувам. Чета някакви бабешки рецепти с лук, мисля че ще действа, но не е ли мнго малка newsm78
Виж целия пост
# 8
Коларгол 2%, на нас ни действа само той, когато сина ми има водниста прозрачна хрема. Давала съм му го за първи път когато беще на 10 месеца и останах супер доволна от действието му. За 3 дни изчезна хремата!
Виж целия пост
# 9
Давай чай от шипка........носа запушен ли е или тече ?..........
Виж целия пост
# 10
Нослето е леко запушено, предимно като се събуди. Секрета е безцветен и не е гъст. Слагах и физиологичен разтвор и отново давах витамин С. Като че ли е по добре или на мен така ми се струва. Цяла зима не боледува и сега това променливо време Tired. Не че се превземам, но пуснах темата, защото е нямала хрема до сега и другото което ме притеснява е че на една приятелка педито изписа за хремата не детето капки. В следствие от проведеното лечение с въпросните капки ( нз какви са ), му се е увредила лигавицата на нослето. Shocked Та от такива ми ти съображения реших да попитам и вас. Просто бях сигурна че ще ми помогнете  bouquet
Виж целия пост
# 11
Дано бързо се оправите и да не се налага по-специално лечение.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия