Как пазите вилите си от кражби?

  • 534
  • 4
Здравейте!Искам да попитам тези, които имат вили как ги пазят от кражби?Наскоро си купихме една къща близо до София.Ходиме там всяка събота и неделя почти.В момента все още я ремонтираме, прокарваме ток, почистваме си дворчето и т.н.Отдавна си мечтаехме с мъжа ми да си имаме виличка, където да ходиме с детето на чист въздух да си почиваме.Къщата е във вилна зона, има хора, които си живеят там и такива като нас, които ходят от време на време.Няколко пъти ни обираха къщата, въпреки, че все още няма нищо ценно там.Взеха ни едно малко касетофонче, инструментите, дори и кабели ни бяха откраднали.Има катинари, ограда и т.н., но не ги спира.Влизали са и през единия прозорец.Знам, че нищо не може да ги спре, ако решат да влезнат, но все пак какво може да направиме за да ги ограничим поне малко?Аларми, решетки по прозорците и вратите, СОТ?Вие как си опазвате имуществото?Моля, ви за съвет, някакъв, какъвто и да е!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Много трудно! Сега мислим да слагаме нова ограда - по-висока и широка. След като я направим - почвам да си мисля и СОД да сложим.
Виж целия пост
# 2
СОТ  и стикери,че има СОТ.
Виж целия пост
# 3
СОТ  и стикери,че има СОТ.

Точно по този начин
Виж целия пост
# 4
не държим неща
вилата ни е пълна със стари мебели и тн. неща, които няма къде да държим в София и с които сме 'обзавели'.
есенно време, като я 'зазимим' пренасяме тв, микровълнова, косачка и тн. неща, които ще ни е яд да ги откраднат в София или ги даваме на съседи по вила които стоят там целогодишно.
като цяло вилата ни е супер неангажираща.
няма механи и тн. няма нищо особено
ходи се там заради водата, спокойствието и удоволствието да се размажеш пред салатка и ракийка на терасата.
а за това много луксове не са необходими Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия