Дайте съвет за добри лаборатории във Варна

  • 2 124
  • 10
Моля ви ако някоя от вас знае и може да ми даде съвет за добри лаборатории във Варна. Имаме проблем със забременявьнето и с мъжо ни назна4иха доста изследвания които трябва да направим. Разбрах 4е има които дават грешни и подвеждащи резултати и не ми се иска пове4е да рискуваме а и до сега сме дали куп пари за това. Ще се надявам да 4уя вашето мнение и някой ми пише.
Виж целия пост
# 1
http://www.laborexpres.com/
Виж целия пост
# 2
Моля ви ако някоя от вас знае и може да ми даде съвет за добри лаборатории във Варна. Имаме проблем със забременявьнето и с мъжо ни назна4иха доста изследвания които трябва да направим.

Какви изследвания Ви назначиха?
Виж целия пост
# 3
Нашите ги правихме в Ситилаб срещу входа на спешния център на Окръжна.
Виж целия пост
# 4

Най-евтино и експресно става в laborexpres, има карта с координати, и изследванията могат да се проверяват и по интернет
Виж целия пост
# 5
Манипулации правят ли там, че днес преживях вдучасов ужас в една от клиниките на Варна - как е възможно да не се намери "кьорава" сестра да бие един прегнил.......цял час и половина
Ужасена съм от системата ни на здравеопазване #2gunfire(
Виж целия пост
# 6
Моите хормони ги правих в "Сириус" - намира се срещу фурната на адвокатската градинка на ъгъла. Има голяма табела.
Виж целия пост
# 7
Манипулации правят ли там, че днес преживях вдучасов ужас в една от клиниките на Варна - как е възможно да не се намери "кьорава" сестра да бие един прегнил.......цял час и половина
Ужасена съм от системата ни на здравеопазване #2gunfire(

ДА
Виж целия пост
# 8

Най-евтино и експресно става в laborexpres, има карта с координати, и изследванията могат да се проверяват и по интернет
Peace
Виж целия пост
# 9
Аз ходя в "Статус" на  улица "Бдин" до адвокатцката градина.Така ми препорьча доктор Сарджева ендокриноложка.Питай и лекаря, който те изпрашта на тези иследвания.
Виж целия пост
# 10
Здравей мила, мои приятели имат същия проблем и знам, че наскоро правиха един куп изследвания. Те бяха избрали Медицински център Надежда (към него има лаборатория). Разбира се може да ползваш само услугите на лабораторията. Намира се на ул. "Генерал Колев", близо до аптека Санита. Братовчедка ми също ги е ползвала и е доволна. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия