Нещо ми се скапа търсачката и затова питам за...

  • 745
  • 5
Някакви отзиви за д-р Литвиненко и за Д-р Тинчева?
Спешно е!
В понеделник искат ни вкарват в болница за изследвания на детето.Според Литвиненко синът ми изостава в развитието си-не се обръща,не иска да седи самостоятелно,не гука(но пък издава всякакви други звуци),не знае кое е врата,кое лампа.
А според мен на детето ми нищо му няма,просто е по мързеливо.
Виж целия пост
# 1
  Ако на 8 месеца детето все още не се обръща, това наистина е сигнал за проблем и изследванията са оправдани.
  Не се успокоявай само с това, че детето е по - мързеливо.
  Преки впечатления от споменатите лекари нямам, но попитай и ТУК. Много от майките са се срещали нееднократно с д-р Литвиненко и ще изкажат мнение.
Виж целия пост
# 2
Аз нямам много добри впечатления от него...
Виж целия пост
# 3
И за двамата - недобри отзиви.
За забавянето в двигателното развитие заведи детето по-добре в клиниката за ДЦП на Красна поляна.
А ако смятат, че има нужда от генетик - Тинчева в нашия случай доста зле се представи.
Малко да си беше прочела за проблема на детето ми, сега то нямаше да поняся толкова неприятни последствия.
От генетиците отиди при доц. Кременски в Майчин дом, но забавянето в обръщането въобще не значи, че детето е за консултация с генетик.
Засега ви стига невролог или физиотерапевт.
Виж целия пост
# 4
Здравей,
нямам отзиви за Литвиненко, но споделям мнението на Бим Бам. Не се успокоявай с мисълта: моето дете е по-мързеливо. Ако има проблем в двигателното развитие, колкото по- рано се хване, по- висок е шанса да се оправи. Затова не чакай. Направете изследванията и каквото и да ви каже Литвиненко, непременно потърсете и второ мнение. Пиши и какво е станало.
Успех   bouquet

Телефон на болницата по ДЦП Красна Поляна:
82 84 881 - Регистратура.
920 80 61 - др Чавдаров
Виж целия пост
# 5
Някакви отзиви за д-р Литвиненко и за Д-р Тинчева?
    За Литвиненко не мога да кажа нищо хубаво.Той ми стигаше и за това не познавам други лекари работещи там.
                 Всички изследвания за нашия случай ние направихме при проф.Ишпекова бившия ИСУЛ - така и не запомних новото му име. EmbarassedТо не са Св.Анни и Екатерини  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия