ЗАДЪЛГИТЕЛНО ЛИ Е ПРИСЪСТВИЕТО НА ЛОГОПЕД В ...... ...... ..... ?????

  • 838
  • 5
ЗДРАВЕЙТЕ!ДЕТЕТО МИ Е НА 4Г.ИМА НУЖДА ОТ ЛОГОПЕД,НО В НАШАТА ДЕТЦКА ГРАДИНА НЯМА ТАКЪВ.БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ ДЛЪЖНИ ЛИ СА ДИРЕКТОРА НА ДЕТЦКАТА ГРАДИНА И УПРАВАТА В ОБЩИНАТА ДА ОСИГОРЯТ ПОСЕЩЕНИЕ НА ТАКЪВ,ИЛИ ТРЯБВА ВСЯКА СЕДМИЦА ДА ХОДИМ НА ЧАСТЕН КАБИНЕТ И ДА ПЛАШАМЕ ПО 10ЛВ.НА СЕАНС.  КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД,4Е НИЕ НЕ ЖИВЕЕМ В ГРАД И ТРЯБВА ДА ПЪТУВАМЕ ДО СЪСЕДНИЯ  ?МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ЗА ДА ТЪРСЯ ПРАВАТА СИ!ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!
Виж целия пост
# 1
В много малко детски градини вече има логопед,ако въобще някъде е останал такъв /доколкото съм запозната/!Ако сте от София или околността мога да ти пиша къде да ходите на логопед безплатно.Накрая се оставя нещо като дарение,но според възможностите и желанието на родителите!
Виж целия пост
# 2
Не знам дали е задължително. Логопедката от градината на дъщеря ми се е пенсионирала. Дияна ще я водя на логопед в съседно квартално у-ще.
Виж целия пост
# 3
Не е задължително.
В нашата детска градина имаше. Ходихме - нямаше ефект. После ми препоръчаха един логопед - на частно. 10 лева плащах два пъти седмично. Още от първия път се видя разликата /ние бяхме мноооого зле/. След половин година отшумя проблема.
Ти реши какво да правиш.  Peace
За мен беше важно, не колко пари ще дам, а дали ще има резултат.
Виж целия пост
# 4
Аз водя сина си в една организация "Хуманитас". От Русе съм, но е възможно тя да функционира и в други градове. Това е организация за деца с увреждания, нещо като занималня, но работят специалисти. Безплатно е. Много съм доволна. /не е нужно детето да е с увреждане за да я посещава/
Али, и аз се чудех какво да подаря накрая, би ли ми подсказала какво се подарява в такива случаи?
Виж целия пост
# 5
Али, и аз се чудех какво да подаря накрая, би ли ми подсказала какво се подарява в такива случаи?
Аз не съм подарявала нищо!Синът ми посещава логопед около 3 месеца по 2 пъти седмично!Понякога беше сам,понякога с друго дете,понеже там,където го водех е пълно с деца!Той не беше от тежките случаи!Накрая оставих нещо като дарение спред възможности и желание,така ми казаха!По спомени сумата беше 30 лева,много по-малко,отколкото ако си бях плащала някъде!Сега не знам как е там,това беше преди 1.5 година!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия