Пампрес Джъмбо Пак- Нова опаковка

  • 2 079
  • 39
Момичета- какви разлики откривате между старото и ново Джъмбо на Памперс- за четворката конкретно- освен, че са с 2 бр. по-малко на същата цена Confused и майката е фотошопирана с оранжева блуза, друго нещо забелязали ли сте?
И чудно ми е какво е наложило промяната на опаковката newsm78
Виж целия пост
# 1
От кога е тази промяна защото в петък получавах Памперс 4 Джъмбо и си беше старият пакет. ? newsm78 Никой не ме е предупреждавал за промяна в опаковката. Утре ще питам дали има нещо променено или ти си случила на нещо,което не е Памперс.
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам 4+ и на нашия пакет няма разлика. Само на 4 ли има?
Виж целия пост
# 3
Вчера купихме от Кауфланд. Бяха си същите пакети - по 76 бр. Вече по 74 ли ще ги правят?
Виж целия пост
# 4
само да кажа, че онзи ден видях в Метро и новата опаковка Джъмбо пак на тройката Памперс - вместо 90 броя както в старата, в тази има 88 парчета и има друга Дисни картинка.
явно променят опаковъчната стратегия?
Виж целия пост
# 5
От кога е тази промяна защото в петък получавах Памперс 4 Джъмбо и си беше старият пакет. ? newsm78 Никой не ме е предупреждавал за промяна в опаковката. Утре ще питам дали има нещо променено или ти си случила на нещо,което не е Памперс.

ами аз пазарувах в събота и от вратата ме предупредиха Laughing.
Намерих и друга разлика освен бройката- отвътре в предната част подложката е зелена, картинките са същите, съставът на балсама- също според надписа.
Дано е така Praynig, че ако се изринат, не знам.

джам, аз Памперс с Дисни къртинки не съм виждала newsm78
Виж целия пост
# 6
Днес питах в единият склад с който работим и не знаеха за нова опаковка newsm78. Щом са намалили бройките то значи цената на 3 и 4 се е повишила.Чудно ми е на промоцията в Метро какви ще са памперсите от старите или от новите?
Виж целия пост
# 7
не, цената на пакета е същата, памперсите са по-малко и излизат по-скъпо.
Виж целия пост
# 8
Фокси, сигурно съм се объркала за Дисни (още не съм изпечен потребител Wink), но на новата опаковка с намален брой 3-ки има друга картинка, това ми беше мисълта.

в Метро ги продаваха на стек по 2 джъмбо пака и излизаха с 2 лева по-евтино на пакет.
Виж целия пост
# 9
Фокси, сигурно съм се объркала за Дисни (още не съм изпечен потребител Wink), но на новата опаковка с намален брой 3-ки има друга картинка, това ми беше мисълта.

в Метро ги продаваха на стек по 2 джъмбо пака и излизаха с 2 лева по-евтино на пакет.

няма нищо, просто се почудих.
Ти имаш предвид, че картинките на старите тройки са други от новите ли? Щото при четворката няма разлика в картинката.
Виж целия пост
# 10
аз пък чух, че оригиналните Памперс са в лилава опаковка всички размери. а ние сме още трети номер на всички видове памперси. допреди 2 месеца купувах някакви с електрикова опаковка
Виж целия пост
# 11
Днес ни заредиха с новите опаковки на Памперс. Картинките са си същите и майката на пакета е отново с лилава блуза само бройките са с по 2 по малко на пакет. Искам да уточня че става въпрос за турският вариант на Памперс, който се внася в България. Нямам представа какъв е полският обаче newsm78
Виж целия пост
# 12
а кои са турските тези с бялата лепенка на сърчицата или тези със зелената лепенка
Виж целия пост
# 13
най- вероятно и двете... за зелената със сигурност знам, че са турски. от сърчицата съм виждала само на мострите, които изпращат. няма да се учудя, ако със сърчицата са оригинални за зарибявка newsm48
Виж целия пост
# 14
в Хита продават от тези със сърчицата, а в Била и Метро от тези със зелената лепенка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия