Банално е,но моля кажете честно!

  • 6 491
  • 74
Здравйте мами   bouquet
Искам да ви питам колко кг трябва да съм според вас,за да съм СЛАБА.Всички онези калкулатори показват здравословно тегло...писна ми да съм нормална, ИСКАМ ДА СЪМ СЛАБА  Моля кажете ми колко кг трябва да съм за 165см  Praynig
Имам нужда от мнението ви,въпреки че темата е банална и малко тъпа  Embarassed  Confused
Знам че толкова на колкото се чувстваш добре,да ама не...аз имам доста лабилна психика и имам нужда да знам че цифричката на кантара е идеалната  Crazy
Виж целия пост
# 1
Миличка, щом си с лабилна психика, по-добре да не се обаждаме.
Виж целия пост
# 2
Миличка, щом си с лабилна психика, по-добре да не се обаждаме.
Peace #Crazy
Виж целия пост
# 3
честно ти казвам: при 165 см височина.
около 65 килограма е нормално да си.
при 60 килограма си слаба.
ай ся се успокой.
Виж целия пост
# 4
Аз съм 174 см и тежа 50 кг. Всички казват, че съм слаба.
Но това е много индивидуално. На някои хора костите тежат повече(досещате се какво искам да кажа).
Виж целия пост
# 5
Според мен при ръст 165 трябва да си максимум 50-55 кг. Аз съм 159 и тежа 40 кг. Знам, че повечето ще ме обявят за "кльощава", но истината е че аз се чуствам перфектно с тези килограми.
Виж целия пост
# 6
Според мен при ръст 165 трябва да си максимум 50-55 кг. Аз съм 159 и тежа 40 кг. Знам, че повечето ще ме обявят за "кльощава", но истината е че аз се чуствам перфектно с тези килограми.

а аз мисля, че когато говорим на човек с лабилна психика,  би трябвало да си закачим главите на раменете и да помислим малко, преди да изтърсим цифрата 40, като перфектна.
нямам нищо против теб , лично, ( а и с и по-ниска), но мисля, че изказването ти е меко казано безотговорно по отношение на едно объркано момиче, която ще се хване като рибка за кука  на  почти анорексичната цифра 40.
момичето ясно каза, че не иска да е нормално.
ето как изглежда маaaaлко по-висока жена от нашата гостенка, която е 38-40 килограма.



ето и още жени между 30 и 40 килограма:



кое е слабо и кое не , не знам.
знам, че щастието не е в килограмите.
Виж целия пост
# 7
Наистина тежестта на костите, както и структурата на тялото,  имат голямо значение - няма идеално тегло за определена височина!
Виж целия пост
# 8
  "Слаба" е доста относително понятие и определение newsm78Както са казали и по-горе,всичко зависи от структура,костите ти може да са по-тежки....нямаме представа как изглеждаш,колко тежиш.... ThinkingПо-добре не влизай в някакви рамки Naughty
Виж целия пост
# 9
имам същият ръст като теб /164/. Харесвам се най-много на 48-49 кг. - за другите съм слаба, според мен съм нормална. На 60 се намирам едра - меко казано. Много обаче зависи от структурата ти.
Виж целия пост
# 10
Мисля, че трябва да си 50-52 кг.
Виж целия пост
# 11
Мисля, че трябва да си 50-52 кг.
Същото мисля и аз.
Виж целия пост
# 12
С твоята височина съм, в момента съм 55 кг, изглеждам добре и се харесвам. Спри се на тази цифра, огледай се с нови дрехи, покажи се на приятели и спри да мислиш за това. Успех!
Виж целия пост
# 13
Ами аз съм 60 кг. на 165 см. Вижда се на снимката в аватара ми какво е това. Не съм едра жена, всеки случай.

Но пък с тези кг. други жени са си доста дебели. Затова не може да седим тука и да мятаме във виртуалното пространство цифри - 40, 50, 60 кг. Колко кг. ще стоят добре на нашата колебаеща се, оттука кой може да каже?

Аз лично, ако стана 40 кг., ще ми спре ментруацията и сигурно ще почна да си говоря сама.
Виж целия пост
# 14
Аз лично, ако стана 40 кг., ще ми спре ментруацията и сигурно ще почна да си говоря сама.

Кърмата ще ти спре първо, душо, мани я менструацията!  Laughing
Колкото до това да си говориш сама, мисля, че много го постигат и без да са 40 килограма!  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия