Куче ми припика количката!

  • 3 570
  • 59
Тази сутрин, в кварталната градинка. Домашно куче, водено на каишка от собственичката си. Докато аз тичах по Виктория, а количката стоеше на една алея. Момичето го видя какво прави, че пикае на гумата, но реакция от нейна страна - никаква. Все едно домашния й любимец припикава някое дръвче, а не бебешка количка!
Вие какво бихте направили в този случай? Аз ще кажа по-късно аз как реагирах.
Виж целия пост
# 1
Отивам и я правя луда.
Виж целия пост
# 2
Ще и сритам кучето. Стига да не е някой ротвайлер  Wink
Хем то ще се научи да не пикае на подобни места, хем със собственичката ще успея да си покрещим на ниво.
Виж целия пост
# 3
Ох..чудя се да се смея ли, да плача ли  Joy

И на мен редовно кучета ми препикават джантите на колата, ама какво да правя  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Безобразие...забравям етиката и добрия тон,от който в твоя случай изобщо няма нужда.След което застигам стопанката и кучето и го изшутвам яката,а стопанката ако гъкне и нея ще изшутам...
Виж целия пост
# 5
Ох..чудя се да се смея ли, да плача ли  Joy

И на мен редовно кучета ми препикават джантите на колата, ама какво да правя  Crossing Arms

Е,само с разликата,че в случая е детска количка... Peace
Виж целия пост
# 6
Егати и нахалството честно.  ooooh! Незнам дали бих сритала кучето, но бих вдигнала скандал, колкото и да не умея да ги правя тези неща  Peace
Виж целия пост
# 7
Предполагам, че е било много неприятно усещане, да гледаш как куче препикава количката.  Sad
Наскоро обаче бях свидетел на обратната случка - младо семейство вози в количката детето си. В един момент спряха, бащата го взе на ръце, огледа се и го изпика точно пред вратата на спрялата наблизо кола - и то шофьорската!  ooooh! Не, че нямаше къде другаде да свършат тази работа, дървета и тревички наоколо - дал господ, на 20-30 метра имаше и заведение с тоалетна, ама понеже колата им беше най-наблизо, препикаха нея.
Пък вие сте седнали на акъла на едно куче да се чудите?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Ще и сритам кучето. Стига да не е някой ротвайлер  Wink
Хем то ще се научи да не пикае на подобни места, хем със собственичката ще успея да си покрещим на ниво.

Точно така!!! В детската площадка до нас, направена със средства на ФАР и какви ли не още там, просто няма място за майки с деца, защото там се събират кучкарите...
Виж целия пост
# 9
Предполагам, че е било много неприятно усещане, да гледаш как куче препикава количката.  Sad
Наскоро обаче бях свидетел на обратната случка - младо семейство вози в количката детето си. В един момент спряха, бащата го взе на ръце, огледа се и го изпика точно пред вратата на спрялата наблизо кола - и то шофьорската!  ooooh! Не, че нямаше къде другаде да свършат тази работа, дървета и тревички наоколо - дал господ, на 20-30 метра имаше и заведение с тоалетна, ама понеже колата им беше най-наблизо, препикаха нея.
Пък вие сте седнали на акъла на едно куче да се чудите?  newsm78

Айде пак анимал полис...Кво сравняваш един пес с едно дете и една кола с една количка???
Малко се замисли...
Виж целия пост
# 10
Кво сравняваш един пес с едно дете

Какво значение има кой пикае?!!  ooooh!

За това, че кучето е препикало количката - много неприятно, определено бих "набрала" собственичката му - тя е тази, която носи отговорност за него! Кучето не може да прецени къде да си вдига крака, но стопанката му - е длъжна!
Виж целия пост
# 11
Айде пак анимал полис...Кво сравняваш един пес с едно дете и една кола с една количка???
Малко се замисли...
А ти сподели, моля те, ако свариш един баща да изпикава детето си върху новата ти кола, дали и него ще изшутиш?  newsm78
Ами ако и той е от шутещите?  Mr. Green
Виж целия пост
# 12


И на мен редовно кучета ми препикават джантите на колата, ама какво да правя  Crossing Arms

И ония лоши пилета, дето цвъкат по предното стъкло  ooooh!
Да не говорим за мушиците-камикадзета, които единствена цел в живота им е по-мръсните стъкла...

Ти за едни джанти си се хванала... Laughing

Фиу, альоо...става дума за детска количка!  Whistling
Виж целия пост
# 13
Айде пак анимал полис...Кво сравняваш един пес с едно дете и една кола с една количка???
Малко се замисли...
А ти сподели, моля те, ако свариш един баща да изпикава детето си върху новата ти кола, дали и него ще изшутиш?  newsm78
Ами ако и той е от шутещите?  Mr. Green

Чакай сега...ДО колата или ВЪРХУ колата?  Rolling Eyes щото има малка разлика  Wink Wink
Виж целия пост
# 14
Да, разбрахме, че става въпрос за детска количка, ама искаме да натъртим, че простотията не ходи по животните, а по хората!
Или не мога да се изпикая на детската ти количка, но на обувките ти например мога?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия