Противозачатъчните "Yasmin"-мнения???

  • 978
  • 10
Благодаря предварително на мамите ,които са ползвали или ползват Ясмин и споделят мнението за този контрецептив!
Виж целия пост
# 1
     Най-добрите,които съм ползвала!След о-о 6 мес.употреба,пъпките ми видимо намаляха и ПМС намаляха.Не бих пила други,освен по време на кърмене!
Виж целия пост
# 2
Аз не  съм впечетлена.Заради ниско дозирания хормон имах оскъдно кървене.
Виж целия пост
# 3
     Най-добрите,които съм ползвала!
Peace
Виж целия пост
# 4
Доведоха ме до аменорея и ги спрях! Иначе съм чувала много положителни отзиви, но всичко е строго индивидуално.
Виж целия пост
# 5
Аз съм много доволна, никакви странични ефекти.
Виж целия пост
# 6
Всичко наистина е много индивидуално. На едни им понасят, на друге- не. Аз имах извънциклично кървене от тях.
Виж целия пост
# 7
Здравейте, АЗ бях 3 месеца на Регулон и беше много зле работата! Не ми идваше редовно настроението ми беше ужасно, да не говорим за абсолютната липса на желание за секс!  Rolling Eyes Откакто започнах Ясмин всички тези неприятни неща изчезнаха. Много съм доволна! Мъжа ми също!  Laughing
Виж целия пост
# 8
Не съм доволна, пих ги 3 месеца, не ми беше добре от тях физически, като ги спрях вече почти 2 месеца не ми е идвала М. Много бях доволна от фемоден.
Виж целия пост
# 9
А каква им е цената за един месец?
Виж целия пост
# 10
А каква им е цената за един месец?
20лв.за една опаковка за 1 месец.

Аз пих 8 месеца Diane35, от тях само качих около 6 кг и след разговор с гинеколог минах на Yasmin и нямах никакави оплаквания,не чувствах глад с тях.Спрях ги и след два месеца бях бременна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия