Как изпирате петната от сокове и пюре???

  • 700
  • 8
Нищо не помага при мен- опитах и Vanish, три пъти ги пера, и пак са там  Sad
Виж целия пост
# 1
   С вениша още същия ден на сухо ги поливам и изтърквам на ръка след няколко минути. Досега е ставало, незнам защо така при вас  Confused има едно веро тест, което е също доста силно и с него съм намазвала и после изпирам, също става.
Виж целия пост
# 2
натърквам със сапун за пране и ги забравям за около час, после ги пускам в пералнята и няма нищо Peace
Виж целия пост
# 3
С Ариел или Омо в пералнята - нямала съм проблеми досега
Виж целия пост
# 4
Накапвам петната с препарат за миене на съдове и след няколко часа пера в пералня с прах за пране.
Виж целия пост
# 5
С Вениш които е на гранули ( всякакви петна съм премахвала с него), ама не съм го виждала скоро по магазините
Виж целия пост
# 6
Прочети тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109369.0
 Аз последно ползвах Апта, но не съм доволна.Т.е не става за много упорити петна.
Виж целия пост
# 7
Намазвам с Вениш или натривам със сапун Тео бебе  и после пъхам в пералнята на 60 градуса, перях с Тео БЕБЕ, когато се капеше редовно - всичко се изпираше  Peace
Виж целия пост
# 8
С кисело мляко. Без да мокриш дрехата намазваш с кисело мляко- да поседи известно време. По-упоритите няколко часа. Чистила съм от череши, диня, вишни и боровинки. Но преди това дрехата не трябва да е третирана с нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия