Моля ви за съвет!

  • 702
  • 11
Мили момичета, моля ви кажете ми на розова рокля (бонбонено) до коляното, с презрамки, официална, с една брошка с камъчета какви обувки и  чанта да си купя. В какъв цвят имам предвид и в какъв стил да са. Благодаря ви много предварително!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами аз бих си купила бели или бонбонено сини,ама аз.... Embarassed  Вкусът ми просто е такъв.
Виж целия пост
# 2
Аз бих си купила бели. Wink
Виж целия пост
# 3
Бели
Виж целия пост
# 4
и аз казвам бели Peace
Виж целия пост
# 5
И аз съм за бели (дали някой ще каже друг цвят освен бялоnewsm78)
Виж целия пост
# 6
СРЕБЪРНИ,нооооооо аз си имам нещо предвид Laughing
Виж целия пост
# 7
Много ви благодаря! Аз се колебая за сребристи, защото самата брошка създава сив ефект, нали ги знаете онези малки камъчета...
Чантата мисля да е тип портмоне, а обувките задължително затворени отпред, защото ще съм с чорапи и или чорапогащник. Но отзад какви да бъдат??? Ако някой има идея, моля да я сподели! Благодаря, благодаря, благодаря!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
Бели,розови или сребристи,отпред затворени,отзад-отворени,с каишка,според мен такъв модел най-добре ще подхожда.Чанта-портмоне е добра идея.
Виж целия пост
# 9
СРЕБРИСТИ, разбира се! Щом брошката е с такъв нюанс ще стои много изискано. Обувките ти си ги представям остри,  ултра високи (ако можеш ) и с каишка около глезена, щом роклята е с такава дължина. А чантата сребриста, малка.
Виж целия пост
# 10
здравей,
аз за разлика от другите момичета ще се дистанцирам  и бих бягала далеч  от сребърния цвят и брошка. ( Не може ли да се махне!?)
не разбрах какъв е точно цвета на роклята, беше по-лесно да ни я покажеш.
предлагам ти обувки ( сандали) в тъмно винен цвят.
снимката по-долу е домашна, светлината не показва реалния цвят, но все пак дава някаква идея.



на сайта , който ти изпращам го има същия модел ( не може да се копира, не дава), лесно ще го намериш, модела се казва sizzle

http://www.style.com/manolo/home_flash.html

хубавото е, че в тази обувка и цвят се вижда ясно как се съчетават двата цвята ( ако приемм това за бонбонено..)

разбира се, мога да покажа и 'сребристи' обувки, определено биха стояли много добре на рокля от 5000 лева. зависи и какъв е повода по който обуваш сребърни ( или златни) обувки , но все пак ето едни:

Виж целия пост
# 11
бели, розови и сребристи ако камъчетата по брошката са такива. Гледах в един наш магазин супер елегантно чанте тип портмоне беше светло розово със сребриста катарама ,направо красота но и парите му бяха хубави..мисля че такова чанте ще ти подхожда на роклята Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия