Със съпругът ми имаме три свободни дни,къде да отидем ? Моля ви дайте идеи !

  • 3 331
  • 33
Здравейте приятели,обръщам се към вас с надеждата да ми помогнете да си осигуря хубава почивка.Със  съпругът ми ни се очератават три свободни дни без детето и се чудим къде да отидем ?Бяхме се ориентирали към Копривщица или Велинград,но приемам и други идеи.Моля ви ,дайте акъл,ако знаете от колко време не сме ходили никъде Sad   (По принцип цените не са толкова от значение,може и по-скъпичко да си позволим.)
Предварително ви благодаря за информацията !  bouquet



Нарочно пускам темата тук,защото мисля че повече хора ще я видят.
Виж целия пост
# 1
Може да отидете до Банско или Мелник.
Виж целия пост
# 2
Да,не е лоша идея,но къде ? В кой хотел ? newsm78
Виж целия пост
# 3
Това е мяст … 86;то  Simple Smile
Ако си падате по такъв вид почивки де Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз отивам на Боровец, за съжаление на Велинград нямаше места
Виж целия пост
# 5
Можете да отидете в Созопол - сега там няма туристи и е много спокойно и романтично. Мелник също е добра идея.
Виж целия пост
# 6
trip.dir.bg/tur_hotel.php?item_id=6633
Хотелът се намира съвсем близо до язовир "Доспат", природата е невероятна, много тихо и спокойно място.
Виж целия пост
# 7
Тук
Ама цените саааа, мани.
Виж целия пост
# 8
Този последния ако можете да си го позволите и да се отдадете на СПА процедура- добре. Но и за много по-малко пари можете да си изкарате страхотно
Виж целия пост
# 9
Велинград-хотел "Двореца", Мелник-хотел "Литова къща".
Виж целия пост
# 10
Аз като запалена родолюбка ще предложа следните места - Златоград, Белоградчик, Велико Търново, Смолян, Асеновград...
Приятно изкарване!
Виж целия пост
# 11
Аааа сетих се.... Триград.
Близначе, отидете там Peace
Виж целия пост
# 12
В гр. Елена сме ходили в "Костадиновите къщи" и комплекс "Усое" в с. Усое. И двете места са прекрасни, миналия септември по това време бяхме там, а цените бяха повече от прилични. По принцип ги има в www.bgglobe.net, но в момента сайтът се обслужва от калпава туристическа агенция и е най-добре директно да се направи резервация. Ако проявяваш интерес ще потърся телефоните.

Комплекс Усое







Виж целия пост
# 13
Благодаря ви !!! Heart Eyes  bouquet Hug
Цомбич,ходили сме на Триград,верно беше супер !
И Доспат е чудесна идея,както и Созопол...всички идеи са чудесни !
Айде сега стискайте палци да си изкараме добре и съпружеството да не ми вдига нервите  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Хотел "Тихия кът" - Доспат! Страхотно място! Преди седмица се бяхме там с приятеля ми!
Това е хотела! Има и вили, които са на самия бряг на язовира! http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2579#pic

Ако искаш телефон, ще дам с удоволствие!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия