Хляб/сухар в хараната на 10 месечните?

  • 1 141
  • 17
Искам да ви попитам дали слагате хляб в храната на бебетата си?
Следващата седмица  дъщеря ми че тръгва на детска кухня и се чудя да слагам ли хляб или да не слагам?
Аз самата  не консумирам много хляб, но ядене със сос без хляб не мога да ям.
Виж целия пост
# 1
Сухар или препечен хляб слагам в супата. Давам също и коричка препечен хляб да си чеше никнещите зъби
Виж целия пост
# 2
Може да слагаш сухар.
Зависи от детето обаче, дали като добавиш сухар ще може да си изяде цялата порция храна. Моят син много рядко ядеше храна с добавен сухар, защото явно се засищаше по-бързо и не си изяждаше храната. А понякога не искаше да яде и на следващото хранене. За това почти не съм му слагала сухар в  храната.
Едва напоследък започнах да му слагам по 1 сухар в манджата и 1 в супата и успява да си изяде всичко, но той вече е и по-голям.
Виж целия пост
# 3
слагах сухар, за сгъстяване, а и дълговерижните въглехидрати са полезни за децата.
Виж целия пост
# 4
Слагах сухар в супичките, а понякога и във второто-ако беше по-рядко.
Виж целия пост
# 5
Слагах и слагам сухари основно в супите и в по-редките манджи, защото иначе Коси не може да ги яде. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 6
Ползвам го понякога, само, ако се налага сгъстяване, предпочитам да се научи да яде храната чиста, без хляб.
Виж целия пост
# 7
Само в супите,макар и невинаги.В началото слагах сухар,а след това-кората на хляба (непрепечена).
Виж целия пост
# 8
Слагам сухар в супите.
Виж целия пост
# 9
Не слагам сухар. Ако сложа сухар в супата се засища и след това не иска второто.
Виж целия пост
# 10
Слагах сухар в супичките, а понякога и във второто-ако беше по-рядко.

И аз
Виж целия пост
# 11
Слагам сухар само в супата. Wink
Виж целия пост
# 12
Слагах сухар в супичките, а понякога и във второто-ако беше по-рядко.

И аз

И аз правя точно така   smile3521
Виж целия пост
# 13
Благодаря за отговорите.
Ще слагам сухар само в супата. Нея мисля да я давам за вечеря. А в обедното ядене ще пропусна. Нали яде за закуска попара.
Виж целия пост
# 14
Искам да ви попитам дали слагате хляб в храната на бебетата си?
Следващата седмица  дъщеря ми че тръгва на детска кухня и се чудя да слагам ли хляб или да не слагам?
Аз самата  не консумирам много хляб, но ядене със сос без хляб не мога да ям.
Не съм слагала никога, но пък когатое  искала си е пахвала сама Mr. Green - говоря като за по-голяма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия