доц.Божинова

  • 26 173
  • 11
Моля за координати на доц.Божинова
Виж целия пост
# 1
Дeтска Неврологична Клиника - УСБАЛНП "Св.Наум"
Цариградско шосе ІV км.
9702 231
e-mail: tchamov@bulinfo.net
Виж целия пост
# 2
Благодаря! Надявам се да ни помогне.
Виж целия пост
# 3
Вчера ходихме при доц. Божинова. Ако мога да ти помогна с нещо, кажи!
Виж целия пост
# 4
       Детски невролог лекува тикове при детето ми 7 месеца с тиоридазин, хлорпротексин, мидокалм, валериана и накрая с хомеопатия. Химичните медикаменти подтискаха тиковете но в определени моменти пак се появяваха, след което невроложката каза , че е измислила много добра хомеопатична схема при използването на която, тиковете са непрекъснати. И така реших да потърся помощ от доц. Божинова. Ако Вие имате мнение, споделете!
Виж целия пост
# 5
Здравейте, детето ми е на 8г. и му е поставена диагноза тикова невроза. Правили сме консултации с доц. Божинова и с други невролози, но моя извод е един -   традиционната медицина има само временно действие. След много четене на статии и литература смятам, че лекарствата само ще навредят на детето ми. Разковничето според мен е в промяната на семейната среда, отношението към детето, създаване на по-добър психологически комфорт и рабора в посока на повишаване на самочувствието му.Не се самообвинявайте за проблема на дете си! Причината е комплексна и задължително има генетичен момент, което е извън нашия контрол. Но едно е сигурно - можем да помогнем на децата си да преодолеят стреса и страховете си, да повчрват в себе си и да знаят че са обичани повече от всичко на света!!Смятам че хомеопатията и фитотерапията са правилния подход към психосоматичните прояви на децата ни, защото традиционната медицина има креткотран ефект и много старнични действия. Доколкото съм чела, психологичните рзстройства се повлияват много добре от нетрадиционната медицина. По- скоро би трябвало да потърсим помощта на психотерапевт, след като не можем а влезем в душата на детето си! Повярвайте - там някъде е причината. Тя не е физиологична, а е в погледа, през който детето ни вижда света!Следователно трябва да открием точно нея!!!
Виж целия пост
# 6
Може би са ви казали че при хомеопатично лечение първо са засилват симптомите и се влошава състоянието , после насъпва подобрение! Това че се засилват тиковете би трябвало да е добре- в смисъл точното лекарство е намерено и действа! Остава само да чакате подобрението ,поне на мен така са ми обяснявали/ не съм хомеопат все пак bouquet
Виж целия пост
# 7
Какво обича да прави детенцето. Играе ли на компютър например?
Виж целия пост
# 8
Здравейте!Доц.Божинова от скоро лекува детето ми,доволни сме от нея,но неможе да се разчита на нея,защото при спешни случай когато сме я търсели тя не вдига телефона си,а го затваря и изключва.
Виж целия пост
# 9
Здравейте отново, аз писах по-горе преди една година.Писах за детето ми и до момента в които невроложката "измисли" хомеопатична схема.Тиковете се засилиха и аз се консултирах  с лекар-хомеопат.
Една година беше чудесно, никакви тикове и проблеми до момента в които, вече трябваше да се спре хомеопатията.Отново се появиха страхове и тикове.
Вече незная при кого да отида и каква консултация да направя.
Имате ли познат които да се е излекувал от тикове?Те могат ли някога да се излекуват?
Моля Ви, пишете!
Виж целия пост
# 10
Здравейте и от мен прочетох ви малко по диагонал но схванах за какво става въпрос. Чета от едно известно време в доста форуми се говори за хомеопатично лечение. Мислите ли че то може да подейства на нервната система? Защото аз съм доста песимистично настроена. Хайде за настинка може да го приема но за по сериозно и дори хронично заболяване newsm78
Виж целия пост
# 11
И ние от 1/2 година лекуваме тикове при хомеопат,но тъкмо отшумят за 2-3 седмици и пак се появят. С Тиоредизин не започнахме и малко съжалявам, че не опитахме първо с него, защото чета, че при някои  пък е помогнал. Сега като сме започнали вече хомеопатия детето не може да приема лекарства. И направо не знам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия