Хляб

  • 2 038
  • 38
Не съм се объркала и не ме препращайте в Готварски рецепти. Искам да сваля някой кг. Ама не мога без хляб. Закърмена българка, досега без проблеми с кг. Сладко не обичам, баници - също, но без хляб не мога. Някакви съвети?
Виж целия пост
# 1
Пълнозърнест, ръжен, сухари  Peace
Виж целия пост
# 2
С всички храни ли ядеш хляб?
У дома, ако има скара със салата, хляб никой не яде, супата също е без хляб (но аз я правя доста гъста). Ако и при теб е така - избягвай ястията, с които ядеш хляб и така ще можеш да го ограничиш до минимум без да се наказваш.
Виж целия пост
# 3
Черен хляб или  препечени филиййки, по 1 бройка на ядене.
Виж целия пост
# 4
Много полезна тема. Мога само хляб да ям.

Пълнозърнест, ръжен, сухари  Peace

Това като го ям, все едно не съм яла нищо и огладнявам твърде скоро. Май проблема е в главата ми, не в хляба Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
И аз го имам този проблем- без хляб не мога! Ограничавам се и от време на време си позволявам няколко филийки
Виж целия пост
# 6
С всички храни ли ядеш хляб?
У дома, ако има скара със салата, хляб никой не яде, супата също е без хляб (но аз я правя доста гъста). Ако и при теб е така - избягвай ястията, с които ядеш хляб и така ще можеш да го ограничиш до минимум без да се наказваш.

Да, със супа не ям хляб. И със салата. Ама с кюфтенца на барбекю, да.  Ще си избера яденето.
Виж целия пост
# 7
Много обичам салата с хляб, а супа без хляб не мога да ям.
Виж целия пост
# 8
Обожавам хляб, по възможност бял. Както и всякакви въглехидрати- сладкиши със захар, тестени храни, сладки плодове. Не ги ограничавам, ям ги непрекъснато, но много се движа и не пълнея. Когато ходя на фитнес и огранича общия обем на храната- отслабвам.
Виж целия пост
# 9
Същия проблем...обичам хляб!!! Особено като има сосчета, ми как да не топнеш... Embarassed
Виж целия пост
# 10
Уф. Бях го отказала тотално в продължение почти на година  bowuu Ама пусто пак го проядох...
 Сега се стремя да замествам беличкия мек хлебец с пълнозърнести и черни хлябове, ама ми е много трудно. Затова гледам да не ям супи и яхнии, че като има за топване... Ям предимно сухо, дано успея пак да го откажа  Praynig
Виж целия пост
# 11
Не съм се объркала и не ме препращайте в Готварски рецепти. Искам да сваля някой кг. Ама не мога без хляб. Закърмена българка, досега без проблеми с кг. Сладко не обичам, баници - също, но без хляб не мога. Някакви съвети?

моя печален опит показва, че трябва да спреш хляба, българко)))
една филия да изям съм с 1 кг отгоре. ако си с моята предразположеност тежко ти и горко!
хлябът е абсолютна смърт за мен, като майонезата и кока колата например.
от бял минах към черен всякакви типове до много дълги периоди на бонус.
НИЩО!

затова, медитирай малко и спирай от раз.
аз още не съм успяла.
успех!
Виж целия пост
# 12
Аз пък ям много хляб и не пълнея от него.
Черния хляб в българия, не е диетичен така че не се лъжи с него.
Виж целия пост
# 13

Черния хляб в българия, не е диетичен така че не се лъжи с него.


Точно. Peace
А от хляба по принцип не се пълнее, а от това, което ядеш покрай него.
Виж целия пост
# 14
Вчера по телевизията имаше едно предаване за черния хляб в България... Не се лъжете с него- само е оцветен бял хляб на по-висока цена.
Явно хлябът се отразява по различен начин на всеки организъм. Много често аз ям само хляб, нищо друго... не качвам и кило. За това пък не ям месо и други животински храни.

А от хляба по принцип не се пълнее, а от това, което ядеш покрай него.
Ей-това показва и моят опит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия