Какви пюрета?

  • 518
  • 11
Искам да попитем мамите когато давате пюрета на вече захранено бебче редувате ли всеки ден да са различни или няколко дни яде от един вид после няколко дни от друг вид?И възможно ли е от честа смяна на вида пюре да се получи трудно изхождане?
Аз гледам всеки ден да яде различно.
Виж целия пост
# 1
Всеки ден съм давала различно по състав пюре, а понякога и по марка. Не съм имала никакви проблеми от това.  Peace
Виж целия пост
# 2
Всеки ден съм давала различно по състав пюре, а понякога и по марка. Не съм имала никакви проблеми от това.  Peace

И аз така. Моята не е имала проблеми с изхождането.
 Проблемът се е получил по- скоро от еднаква съставка в различните пюрета- морков например...
Виж целия пост
# 3
Всеки ден съм давала различно по състав пюре, а понякога и по марка. Не съм имала никакви проблеми от това.  Peace

И аз така. Моята не е имала проблеми с изхождането.
 Проблемът се е получил по- скоро от еднаква съставка в различните пюрета- морков например...

И аз така редувам по вид.Даже си правя така:единия ден плодово след това плодово-зеленчуково и после зеленчуково.И пак така.
Виж целия пост
# 4
На детето ще му писне едно и също. Всеки ден - различни  Peace
Виж целия пост
# 5
Всеки ден е различно, а за изхождане не ми се говори! Close По 3-4-5 пъти на ден ooooh!
Виж целия пост
# 6
Аз готвя в къщи и храната на малката. Трудно е всеки ден различно, а не замразявам храна, затова 2 дни яде едно и също. Не мисля, че смяната на пюрето всеки ден е причина за трудно изхождане. По скоро обърни внимание и давай продукти, които разхлабват.
Виж целия пост
# 7
Всеки ден различно трябва да е пюрето!
Виж целия пост
# 8
А кой плодове и зеленчуци запичат и кой разхлабват?  newsm78
Виж целия пост
# 9
А кой плодове и зеленчуци запичат и кой разхлабват?  newsm78

Погледни тук:
http://www.zadecata.com/vkuhniata/Zdr_diet_hranene/Zapichashti_r … bvashti_hrani.htm
Виж целия пост
# 10
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 11
Давала съм различни пюрета всеки ден. Нямали сме проблеми с изхождането Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия