есенна помощ за соц.слаба и самотна мама Мариана - 7кг и 62см

  • 919
  • 7
Здравейте момичета
мама Мариана може би я помните - може би не
с помощтат на някои от вас тя се сдоби с дрешки за сина си Никола
мина време и юнака порасна
моля ако някой има някакви есенни дрешки - като космонавтче и по-плътни бодита и желае да помогне - да ми пише!
майката както съм писала е самотна майка и соц.слаба и полусирак - майката ги е зарязала - нея и нейната сестра и двама братя още преди години
даже имат още една сестра дадена в детски дом...
както и да е - пиша ви за да разберете нейното положение - тя не може да очаква помощ от никого освен от нас

благодаря ви предварително и от сърце
п.п. много моля да ме изивнят тези, които писаха миналия път и аз не отидох да взема нещата - но имах тежка и проблемна бременост
сега ако има желбаещи да помогнат - ще пращам лично Мариана, а тя трябва да идва с детето - защото няма на кой да го остави /сестра й е на гурбет в Кипър/
а аз съм с новородено бебе и въобще ми е невъзможно да помогна с транспорт
Виж целия пост
# 1
Не съм участвала в предишната помощ и не знам колко е голямо детето. Да знам имам ли нещо подходящо.
Поздрави и честита малка принцеса!
Виж целия пост
# 2
аз ще и звънна, имайте в предвид че щем и занеса много неща за зимата, утре ще ги погледна и ще ви напиша какво и колко, аз ще си и ги закарам,
имайте в предви - тя има нужда и от хранителни продукти Hug
Виж целия пост
# 3
Моля, кажете от какво имат нужда майката и детето. Имам зимни дрешки, само кажете кой размер.
Виж целия пост
# 4
БЕБЕТО е 62см и 7кг
търсим одеало и грейка ако може - аз мога да й дам, но май ще е голяма , а и трябва негщо за тези топли сезони
Виж целия пост
# 5
Аз имам одеалце и грейка/поларен гащеризон/, и един подплатен. Намерих й телефона, но каза, че малкия е болен. Разбрахме се да се чуем през седмицата. Ще се разберем да й ги дам.
Виж целия пост
# 6
Има ли нужда от кенгуру? Имам и едно столче, което може да го ползва като шезлонг за бебето. Имам и дрешки.
Виж целия пост
# 7
Моля, пратете ми на ЛБ как и с кой да се свържа за да помогна. Нямам подходящи детски дрехи, но мога съдействам малко за хранителни продукти или просто финансова помощ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия