Нова седмица се зададе, да я споделим заедно! 18 - 24. 09

  • 4 953
  • 135
Честита ни нова седмичка, весела, пълна с щастие и радост, с много любов и топлина!

 

 Ех, Канада . За Дидка и Калида. Алес грюсе от Германия   Катето, Татянка, pepelyashka и surfline. Романтика и Любов ни изпращат от Франция   mystic, Mama Strumpf, mariakara. Да помечтаем за вятърни мелници  и полъх от Холандия, с горда бъдеща мама Деси, mimkata и kariluis. Да пийнем по чешка бира с Ели, да хапнем швейцарски шоколад с Амейчето! Да се полюбуваме на невероятната природа на Нова Зеландия  с Майка и Руми. Да се помолим за дълготраен мир в Израел , за да не се налага никога повече Тали да се страхува за дечицата си и хората които обича. Да се пуснем по течението на омагьосваща Италия  с помоща на Гери, Миленка, Зайченцето, Сончето и Лени. Да охладим страстите в прохладна Англия  и Мери, да изиграем по едно фламенко в гореща Испания  със Скарлет, да ловим рибки в ледените езера на Финландия с мама Б и най-накрая да хванем по едно чудовище от мрачна Шотландия с мен - Наталия.
Виж целия пост
# 1
 Това е най-дългото писане на тема, което някога съм правила. Ако съм пропуснала някой моля най-искрено за извинение. Скарлет, кажи ми че си в Испания!  Praynig (много се чудех).
 
 Ние сме добре. Почти оздравяхме с Габи, само една хрема ни остана, но ще се преборим и с нея. Времето вчера беше разкошно, но днес бзззззззз студеничко едно такова. Другата събота мисля да правя прощъпулника и питката на Дидка (имай готовност да досаждам по-всяко време).
 
 Това е общо взето от нас. Пожелавам много слънчева и емоционална седмица на всички!  Hug
Виж целия пост
# 2
Наталинке, страхотно представяне на всички - целувки от мен - а аз съм поласкана, че някой, някога, някъде ме слага на първо място
Благодаря  Hug

...за Скарлет - у МадридОс е тя Wink

Ние днес бяхме малко по центромУ и видяхме един лайнер "Амстердам"  Wink...толкова голямо чудо не бях виждала....и се чудех дали някога ще имам възможност само да го разглрдам от вътре newsm78

Лек и вълнуваща седмичка мили дами bowuu
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Нана, страхотно начало на новата ни темичка-седмичка! Как си се постарала само!  bouquet

Радвам се, че се оправяте. Ние още сме си сополиви – не се маха тази хрема значи!

Габинка от ден на ден става все по-подвижна. Днес както си се влачеше по пода я гледам застанала на колене и се клати, но като понече да се придвижи напред си зае старата поза – по корем. Laughing

Пожелавам една изпълнена с добро седмица на всички ви!!! Hug
Виж целия пост
# 4
Хайде на закускатаааа

и допълнително имаааа


Кафенце и чайчето са също на масата, и най вече бялото чайче за мама Б( която много я  Heart Eyes ) Hug


Лек старт за една успешна, усмихната и слънчева седмица!  bouquet
Виж целия пост
# 5
nana_cool ,
 smile3501 newsm10
Не знам колко време ти е трябва , за да споменеш всички и да оформиш такова страхотно начало, но мога да ти кажа само едно справила си се повече от превъзходно! Още веднъж  smile3501
И да оздравявате! Hug Heart Eyes
ДиДОлиНКа МанДАриНКа , като разгледаш А'дам ще разказваш , нали? Hug  bouquet

Rumyana
, от миналата седмична мернах снимки на една много чаровна красива малка принцеса! Страшно е сладка!  Hug Heart Eyes Само радост да ви носи! Hug




Виж целия пост
# 6
Буонджорно банда  Hug

Лелееее,Нани4ка,каква супер готина седми4на си спретнала.  Party СтраШна си  Hug

Звездииииии,4еститооооо мили4ка  Hug  bouquet Heart Eyes Зна4и "заразата" действа  smile3521 Кой е следваЩия,моля  smile3508  Wink

Калиди4ке,добре завърнала се  Hug 4акаме да разказваШ,4е и снимки да показваШ  Grinning Целувки за Дани4ка Сладурани4ка  Heart Eyes Аз, ако е рекъл Господ и съм добре мисля да работя както и първия път до 8мия месец  Party

Мимкааа,4естита виза. Много се радвам за теб. Хайде 4акаме вклЮ4ване от Холандско   bouquet

Май4е,как сте вие с Томката ? Надявам се настроението да се е пооправило  Hug

Ели4,благадарско за комплиментите. ДиРока Ще го турим с пуШка да варди пред вратата. Wink Той и без това е бил карабинер така,4е няма проблеми със стрелбата и има опит с патрулирането  Mr. Green

Мам4е Б,къде си и как си най_ве4е  Heart Eyes

Дидонке,ама нали като си идетет в Бгто няма да ни забравиШ и Ще се появяваШ пак  Hug Heart Eyes  bouquet

Моми4ета,лека,слън4ева,усмихната и успеШна седми4ка на вси4ки ви  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 7
Иииииииииииииииииии, отварям аз, и какво да видя (нали нямам време да прочЕта предиШните писания в миналата седмичка... Rolling Eyes), Звезди и ЛЕНТИчКААААААААА

Мила Деси, най безпроблемната и най Щастлива бременност ти пожелавам  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Смятах, смятах, ама н е можах със сигурност да кажа онзи романтичен уикенд (когато половинката имаШе РД) и когато ни липсваШЕ (поради закуски в леглото  Flutter) ли е "виновен"  Hug Ама няма и значЕние. Толкова много ти го желаех, и всичКи тук, а пък и Миленката така хубаво полвлече крак... Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Добро утро, сладурки  Hug

Нана, прекрасно въведение в новата темичка си направила   bouquet Heart Eyes Аз и за чудовиЩето при теб мога да се класирам да ловим, нали ме искаШ??  Hug Шотландия ми е на дриим листа за посеЩения Hug

Дидка, заЩо само да разгледаШ лайнера?? Я мечтай, заЩото мечТИТЕ по принцип се сбъдват, когато много ги искаШ (и като ти ги пожелаем  Flutter Hug) АА аз ти пожелавам и истинския Амстердам да да посетиШ  Hug ГуШ на хубавите ти малки момчЕнца  Hug

Руми, с дни расте сега ГАби, нали?  Hug ТАкива са любознателни и смели мъничките Heart Eyes една голяма  Hug от мен  Heart Eyes

Мимкаа, чЕстито  Hug Хайде, завръЩАйте се вече, чЕ и по чЕсто да си си при нас   bouquet

МАйчЕ, мина ли ти, мила? чУ ли се с приятелката ти? Как е Томсън? Хубава седмица ви пожелавам  Hug И успех с търсенето на работа  Heart Eyes

Миленка хубава, да изпратиШ гуШ на малката ти принцеса, и едно хууубаво погалване на  мъничкото съЩество  в теб Heart Eyes Hug Добре сме ние. ВчЕра трябваШе да рисувам дракон на Гого, а хич ме няма с рисуването. ОбачЕ произведението стана "на изкуството", направо се възгордях със себе си. Днес искаШе да го носи в градината, ама го разубедих (Ще му го скъсат, и ЩЕ има пак сълзи  Crazy)

КАлидка, разкажи де, къде бяхте, и снимки ни покажи  Hug

МомичЕта, Ще продължа по късно аз...(работааааа... ooooh!)

Благодаря за закуската, мила Звезди  Hug  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
Страхотна си, Нана!  Hug  bouquet

Радвам се,че сте вече здрави!  Hug

Честита виза на Мимка! Успех в следването!   bouquet

Дидка,да пишеш и от Бг! Hug Целувки на малките мишоци!  Heart Eyes

Аз съм може би последна седмица онлайн...утре сме при строителната фирма..да видим каква сметка     са ни направили за плащане и кога можем официално да си получим ключа от жилището...
другата седмица от вторник Масимо си е у дома и се започва одисеята с местенето...вероятно в деня на кулминацията- 27,и дъщерята няма да ходи на училище..
   
Уведомиха ни,че няма да имаме в началото топла вода и газ ..ток- от строежа...за телефон да не говорим...
 Crazy  Но нямаме друг избор- трябва да напуснем този апартамент до 30 септември...
 
  Със сигурност мнооого ще ми липсвате и ще ми е тъпо без вас!   bouquet

Лека и успешна седмичка на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Нана, страхотна си!   bouquet
Стана ми толкова приятно и топло, забравих за проливния дъжд навън.
Скоро пак ще мухлясваме, както е тръгнало Mr. Green
Спорна седмица на всички!  Hug
Виж целия пост
# 10
Мале Десииииииииии, каква супер новина!!!!!!!! Честито и да имаш много спокойна и безпроблемна бременност  Hug Май наистина има такава зараза в Бг, да се чуди човек какво да очаква какво се връща от родината  Laughing Аз пък нещо нямам апетит въобще, пия адски мнгоо вода и Роберто се изумява, страшен мързел и тук ... охх .....
След проливните дъджове, тык имаше наводнения и проблеми с газта, сега всичко е наред, дано няма други такива гръмотевични бури и проблеми
В събота имахме на гости свекитата  Wink на свекъра луканка и ракия от Бг  Laughing за ужас на жена му, която го обявява за алкохолик след 2 чаши вино и 30 гр. ракия  Shocked, а за нея и дъщеря й куп гримове/ на сметка от Бг/  Wink
В родината всики много харесаха подаръците, но най-голямия подарък, естествено бяхме ние  newsm03
Поздрави на всички и хубава седмица  Hug
Виж целия пост
# 11
Забравих да поздравя Нана за страхотното начало на темата!!!  Peace  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
mama B  Heart Eyes Hug,
не е било около РД на половинката... точно помежду РД-то и Годишнината Mr. Green беше, но е факт, че него уикенд само в къщи си бяхме и спахме, ядохме и с тези няколко неща си запълвахме времето Crazy
Аз някъде си правих майтап, че този месец ако не от друго то от пожелания ще стане и взе ,че истина се оказа! Hug  bouquet
Явно, че колкото повече толкова по-пълноценна работа се върши Hug  bouquet
Нали съм ви казвала колко
 многоооооо ви ОбИИиииииИИичаааам Heart Eyes Heart Eyes
mcdirock ,
 добре ни зарази ти... Heart Eyes...дано да се появят и още заразени! Hug

Мен май днес ще ми е последния ден.... фирмата не върви много добре и ще има големи съкращения...от една страна лошо от друга добре...Лошо, че само в къщи ще трябва да стоя, добре, че както постоянно ми се полягва и ми се спи, че и ми се  Sick ще ми е по-добре да съм  в дом.обстановка  Thinking
Миленка, ти как се чувстваш? Избягваш ли транспорта с коли ... нали, уж най-опасен го дават? newsm78

Giorgia , а да знаеш и ти колко ще ни липсвааааш Hug  bouquet Heart Eyes
И кога възнамеряват да пуснат газта, топлата вода тока и тн? newsm78 Ми то как се живее без тези неща? ooooh!

Вечерница , никакво мухлясване....жабясване може, мухлясване- не! Hug  bouquet


sonita , кой знае току виж си ни последвала примера на нас с Миленчето Whistling
Мерси за пожеланията  bouquet Hug
Виж целия пост
# 13
Деси,кой ли ти казва...естествено уж в най-скоро време...ще видим кога..проблема е,че още не са направени изкопите за свързване не газта...а чрез нея идва и топлата вода,газта за готвене...засега ще сме на готвене на фурна и микровълнова ,ток - от строежа..едва ли за начало да има антена за телевизия както и телефон (откъдето е ясно,че няма да има и интернет!),асансьорите не работят- а сме на 4 етаж . Twisted Evil
Да не говорим,че ще си съжителстваме със строителна площадка..кран...ежедневна работа...  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Много рядко влизам в седмичните теми, но НАНА, какво въведение си направила само. Невероятно. Колко много време си отделила и желание...страхотно е.
Лека седмица на всички ви.  bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия