Как да приготвя каша с кърма?

  • 1 791
  • 6
Здравейте на всички имам въпрос и само вие може да ми отговорите.
Значи купувам хипските безмлечни каши от елда и ориз с цел да ги приготвя с кърма но резултата е не каша а чорба тук -там с по някоя люспа от кашата Cryв резултат на това вече няколко пъти изхвърлям по 200 гр кърма и 4-5 лъжици от кашата.Oтначало си помислих че много съм я затоплила,пробвах с по-хладка кърма,стана каша но след като дадох 2-3 лъжици и пак стана рядко-същата чорба и в канала #Crazy newsm78МОЛЯ ВИ кажете изобщо става ли да се приготвят с кърма тия каши и къде бъркам! baby_neutral
с АМ съм ги разреждала и става каша ,а скърма не.Не мога да си го обясня .
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
С кърмата кашата става по-течна.Сгъстява се само в началото и после все едно е супичка.Можеш да накърмиш и после да дадеш кашата или първо нея после кърмене,другият вариант да я приготвяш с АМ.При нас варианта с АМ отпада , защото Ники го усеща и не приема каквато и да е храна с него. Peace
Виж целия пост
# 2
 Laughing Кърмата съдържа амилаза /ензим/ и затова е невъзможно да приготвиш гъста каша Laughing
Виж целия пост
# 3
Нали все още кърмиш. Накърми си детето, после му дай безмлечната каша. Ще си получи нужните хранителни вещества, а и на теб ще ти е по-лесно. Не е нужно да приема и двете накуп.
Виж целия пост
# 4
Прави кашата с вода (ако трябва и по-малко, за да е по-гъста) и си кърми  Hug
Виж целия пост
# 5
Или пък давай така приготвената каша веднага. В началото я направи по-гъстичка и до края на храненето ще си бъде ОК.
Виж целия пост
# 6
Точно заради ензимите се разрежда така всяка храна в която е добавена кърма Grinning Прикрепям се към препоръките да кърмиш преди това и да правиш кашата с вода. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия