не пу6а ве4е

  • 1 712
  • 41
Вси4ки от нас желаят най доброто за децата си дори когато о6те не са родени.ЦИГАРИТЕ са не6то ло6о а е много трудно да ги откажем.Има на4ин безболезнен лесен и ефективен 6том аз успях и вие можете. Просто про4етете книгата на АЛАН КАР НЕ ПУ6А ВЕ4Е ако има6е кой да ми каже за нея педи 3месеца 6тях да дам на беб4ето си много пове4е 4ист въздух.Заслужава си да опитате
Виж целия пост
# 1
Ти май искаш пак война да настане  newsm78 сега
Виж целия пост
# 2
Браво! Поздрави за постижението!
Виж целия пост
# 3
браво на тебе  Hug,заслужи си го   bouquet
Виж целия пост
# 4
Браво, ей това е страхотна причина да хапнеш една тортичка!!! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 5
Браво!!!   bouquet
И аз не пуша вече 4,5 месеца, ама още не мога да се нарека непушачка. Правя го само заради детенцето  Wink
Виж целия пост
# 6
Браво на теб... наистина е трудно , ни си заслужава.
Ти май искаш пак война да настане  newsm78 сега
Защо трябва да настава война? Наистина не мога да разбера.
Виж целия пост
# 7
Браво!
и аз ги отказах - те не се отказват трудно, но пустото кафе не мога да спра newsm12
Виж целия пост
# 8
НЕ ЖЕЛАЯ НИКАКВА ВОЙНА ПРОСТО ИСКАМ ДА ПОМОГНА НА ТЕЗИ КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА СЕ ОТКАЖАТ НА МЕН МИ БЕ6Е МНОГО ТРУДНО И ЗА ТОВА СПОДЕЛЯМ НА4ИН КОЙТО ДА ОЛЕСНИ ДРУГИТЕ
Виж целия пост
# 9
Аз не пуша от....май стана година Simple Smile
 Когато разбрах, че съм бременна (юни м.г.) ги намалих от една кутия на ден на 4-5 цигари на ден и така се залъгвах почти 2 месеца. Но в един момент се стегнах и ги спрях от раз, детето ми е по-важно от хобито ми да пуша.
Сега, понеже кърмя, пак не пуша, но всъщност нямам и желание.
Виж целия пост
# 10
Спрях цигарите когато разбрах, че съм бременна и най-важното е че вече толкова време не ми се пуши. Дори понякога от миризмата на цигари ми става гадно, а пушех по кутия на ден.
Виж целия пост
# 11
Поздравления!  bouquet От колко време не пушиш?
И аз искам, ама... Поне през бременността не пушех, сега наваксвам... Tired
Виж целия пост
# 12
браво и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 13
Поздравления и от мен. Аз не пуша от януари тази година и знам, че всеки, който ги я спрял или се опитва заслужава подкрепа и поощрение. Дано успееш да ги задържиш по далеч от себе си колкото се може по- дълго време. smile3501
Виж целия пост
# 14
И за мен е беше много трудно,но сега ми се случва рядко да запаля,а когато запаля я хвърлям.Навика е много гадно,но си трябва воля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия