кръвна група

  • 833
  • 5
Искам да попитам ако някой е достатъчно компетентен,какви са последиците при объркана кр.група преди операция(става въпрос за Rh).В лабораторията в която се изследвах на картончето ми пише А-,а всъщност след операцията се оказа че съм А+,та питането ми е дали тази грешка би се отразила фатално при последвало усложнение?   bouquet
Виж целия пост
# 1
По скоро обратното би било проблем, ако си си мислила , че си "+", а се окаже че си "-", но и това в случай, че ти е втора или поредна бременност.
Виж целия пост
# 2
Според мен объркване както на резус фактора, така и на кръвната група може да доведе до усложнения /меко казано/. Изследвай се наново за да се потвърди единия от двата резултата
Виж целия пост
# 3
Изследвах се 2 пъти след операцията и се оказа 4е съм А+,мисълта ми беше,дали имам основания да осъдя лабораторията!!!
Виж целия пост
# 4
Както ти каза diksi  фатално е, ако си -, а са ти определили +.
Но след като е минало всичко, операция и т.н  и всичко е нормално, не виждам смисъл да ги съдиш.
Виж целия пост
# 5
Изследвах се 2 пъти след операцията и се оказа 4е съм А+,мисълта ми беше,дали имам основания да осъдя лабораторията!!!
Изобщо не заслужава да се занимаваш с тях!
Някоя некадърна лаборантка докато се е гримирала, между другото, се е пробвала и да определя кръвни групи. Лошото е, че тяхната немарливост се изсипва на нашите глави. И да ги съдиш, няма да ги осъдиш. Сред тях няма осъдени за къде къде по-големи престъпления, не че объркването на кръвна група или резус фактор е малко.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия