Дискриминацията LOOP

  • 2 328
  • 34
Темата за Орбит-диня (или по-точно орбит-пъпещ) ме наведе на мисълта да споделя с вас едни мой (и на колегите ми) размисли....
Та: Не е ли LOOP чиста проба възрастова дискриминация!?!  #Cussing out
Мисля си, че ако живеехме в щатите, примерно, вече щеше да има цели движения, организации, подписки срещу конкретният мобилен оператор, който си позволява да налага възрастови ограчения за ползване на някоя от услугите, които предлага!

Може би е целяло да бъде оригинално, но май можем доста да "смъмрим" М-тел, ако, разбира се, някой се заеме да ги поосъди  Mr. Green

Виж целия пост
# 1
Не мисля - просто продукта е насочен към потребителите от тази възрастова граница. Има преференциални цени за бизнесмени, фирми, семейства и прочие - то май не остана разграничение...
Едно време имаше промоции само за студенти - доколкото помня...
С какво всъщност е по-различна Лууп - освен с цената?
Виж целия пост
# 2
И аз не мисля че е дискриминация.
Иначе по тая логика всички промоции биха могли да бъдат счетени за такива.
Единствено рекламата по тв-то ме дразни Simple Smile
Виж целия пост
# 3

 Аз пък мисля, че е. Естествено, ако бях под 26 нямаше да смятам така. Ама не съм.Crossing Arms И аз искам да говоря без месечна такса и за 1 ст на минута, ама няма....Е, това ако не е дискриминация, не знам кое е!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Ама те говорят за 1ст на минута само в Луп мрежата. За другите разговори цепиглава е приличен. Аз проучвах защото мислех да карам брат'чедчето да ми вземе една карта на негово име Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ама те говорят за 1ст на минута само в Луп мрежата. За другите разговори цепиглава е приличен. Аз проучвах защото мислех да карам брат'чедчето да ми вземе една карта на негово име Simple Smile
И трябва да изговориш 15 лв на месец
Виж целия пост
# 6
Не ми дреме дали е дискриминация. Аз не искам да говоря за стотинка, въпреки че точно толкова трябва да плащаме. Дразня се от факта, че се възползват от факта, че родителите на пръдльото или пръдлата имат да решават месеца, купуват на гореописаните персони лууп-карта и мамините говорят до 27мата си година на по стотинка. Трудно ще звънят на родителите си, щото не са лууп и е скъпо, ще станат на 27 и ще минат на нормалната резачка, с тази разлика, че ще са свикнали да говорят за 0,60 ст на час по цял ден.
Това създава консуматори, а всичко консуматорско и разхитително не ми допада.
Виж целия пост
# 7
Що се дразните толкова, луупа си е дърво,както повечето зарибявки на мобилните оператори.ай-ми е смешно,че мъж ми,понеже е по-младичък от мен,се бъзика,че той можел да се възползва, а аз - не hahaha
Виж целия пост
# 8
Нормално е да има промоции за различни групи, то Градския транспорт си има студентски карти например ...
Виж целия пост
# 9
Хиххи, а бяхме млади...  Laughing
И нямаше възрастова дискриминация  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Дразнят ме само рекламите им, които представят възрастните като някакви абсолютни хиени, отмъстителни и злобни същества #Silly
Виж целия пост
# 11
Дразнят ме само рекламите им, които представят възрастните като някакви абсолютни хиени, отмъстителни и злобни същества #Silly
Именно. Абсолютно същото си мислех и аз. Отвратителна реклама. Дори малкия като види зомбирания чичко как чупи стъклото с камък започва да хвърля кубчетата по стъклото на вратата  #Cussing out Страшен пример за малките - няма що  Sick
Виж целия пост
# 12
Аз пък смятам,че рекламната агенция много правилно е усетила настроенията на по-възрастната част от населението... Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Да-да.........не мисля, че възрастовите разни ограниения и промоции са дискриминация.........то иначе всичко си е дискриминация........например това, че няма паста за зъби за възрастни с вкус на ягода, а има само за деца........
Виж целия пост
# 14
Аз пък смятам,че рекламната агенция много правилно е усетила настроенията на по-възрастната част от населението... Mr. Green Joy Joy Joy
аХА...ТОЧНО ТЪЙ Е МАЙ  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия