Трябва ли да знае съпругът на любовницата?

  • 5 769
  • 89
Накратко историята е следната: съпругът ми имаше любовна връзка със своя колежка. След като аз разбрах, връзката окончателно приключи, а колежката беше принудена /естествено по мое настояване/ да напусне. Още когато имах само подозрения, проведох няколко разговора със съпруга на въпросната колежка, с молба да ми помогне да разберем дали имат връзка. От разговорите с него се убедих, че той безрезервно вярва на жена си. Въпреки всичките доводи, които изтъквах, той се мъчеше да ме убеди, че аз греша, защото той много добре познавал жена си. В крайна сметка, оказа се, че не греша-притиснах съпруга си и той си призна за връзката.
Въпросът ми е вие на мое място какво бихте направили-бихте ли казали на съпруга на любовницата всичко, което знаете или не? Той все още продължава да вярва на жена си.
Виж целия пост
# 1
Нали всичко е приключило, за какво ти е да разбиваш семейството на 'колежката'.
Няма смисъл според мен Thinking Нищо не печелиш
Виж целия пост
# 2
Въпреки всичките доводи, които изтъквах, той се мъчеше да ме убеди, че аз греша, защото той много добре познавал жена си.
Има ли смисъл да му казваш?!Според мен е безсмислено Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Аз лично мисля, че няма нищо благородно в това да осветлиш съпруга и, освен ако не целиш отмъщение по някакъв начин.
Виж целия пост
# 4
Според мен "колежката" направи всичко възможно аз да разбера за връзката им. Сигурно се е надявала, че като науча, ще напусна съпруга си.
Виж целия пост
# 5
Нали всичко е приключило, за какво ти е да разбиваш семейството на 'колежката'.
Няма смисъл според мен Thinking Нищо не печелиш

И аз съм на това мнение!  Peace
Виж целия пост
# 6
Накратко историята е следната: съпругът ми имаше любовна връзка със своя колежка. След като аз разбрах, връзката окончателно приключи, а колежката беше принудена /естествено по мое настояване/ да напусне. Още когато имах само подозрения, проведох няколко разговора със съпруга на въпросната колежка, с молба да ми помогне да разберем дали имат връзка. От разговорите с него се убедих, че той безрезервно вярва на жена си. Въпреки всичките доводи, които изтъквах, той се мъчеше да ме убеди, че аз греша, защото той много добре познавал жена си. В крайна сметка, оказа се, че не греша-притиснах съпруга си и той си призна за връзката.
Въпросът ми е вие на мое място какво бихте направили-бихте ли казали на съпруга на любовницата всичко, което знаете или не? Той все още продължава да вярва на жена си.

След като си говорила с него един път и той продължава да вярва на съпругата си,не мися 4е втори разговор би променил нещата. Peace
Виж целия пост
# 7
Накратко историята е следната: съпругът ми имаше любовна връзка със своя колежка. След като аз разбрах, връзката окончателно приключи, а колежката беше принудена /естествено по мое настояване/ да напусне. Още когато имах само подозрения, проведох няколко разговора със съпруга на въпросната колежка, с молба да ми помогне да разберем дали имат връзка. От разговорите с него се убедих, че той безрезервно вярва на жена си. Въпреки всичките доводи, които изтъквах, той се мъчеше да ме убеди, че аз греша, защото той много добре познавал жена си. В крайна сметка, оказа се, че не греша-притиснах съпруга си и той си призна за връзката.
Въпросът ми е вие на мое място какво бихте направили-бихте ли казали на съпруга на любовницата всичко, което знаете или не? Той все още продължава да вярва на жена си.

Това, че единят от една двойка си имал любавник/ица съвсем не означава, че той е "лошият" във връзката им - може да си има причини, които ти не знаеш. Какво се случва между двама души си го знаят ЕДИНСТВЕНО ТЕ двамата. Винаги третият в подобно нещо илзиза виновен - дори и с най-добри чувства да се намеси - не ти трябва. Моето мнение е - не се занимавай с тях, остави ги да се оправят - не е било нужно и преди това да се месиш Peace
Виж целия пост
# 8
Аз бих казала на съпругът  Peace
Виж целия пост
# 9
Според мен мъжа и трябва да знае какво представлява тя, защото това, което ти е причинила е ужасно #2gunfire
Виж целия пост
# 10
След като не ти е повярвал първия път, дали ще повярва сега (освен ако нямаш снимки) newsm78  А и щом е приключила връзката май няма смисъл Thinking
Виж целия пост
# 11
Не. Остави хората да си живеят щастливо, истината рано или късно се появява на бял свят. Защо точно ти да си лошия вестоносец? Сигурна съм, че ти е гадно за връзката между нея и мъжа ти. Защо тогава искаш да причиниш такова страдание и на мъжа й?
Виж целия пост
# 12
След като не ти е повярвал първия път, дали ще повярва сега (освен ако нямаш снимки) newsm78  А и щом е приключила връзката май няма смисъл Thinking

Oha!
Виж целия пост
# 13
След като е била по твое мнение готова да се събере с твоя мъж ако ти го беше напуснала, сега какво ще я заболи, че мъжът й е разбрал newsm78
Знам, че е обидно, но ако направиш това ще нараниш човек, който явно ще си страда сам-самичък, а изглежда не е лош. Недей. Всичко се връща на този свят. За съжаление....
Виж целия пост
# 14
Според мен, щом не ти е повярвал, значи просто НЕ ИСКА ДА ЗНАЕ! Или и той не е чиста вода ненапита и не желае да се размътва водата, или просто човекът иска спокойствие и това не го вълнува толкова много.
Аз не бих казала!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия